Odesílejte nabídky přímo na email klientů

V minulém týdnu jsme pro naše klienty spustili novinku: odesílání nabídky konkrétního zájezdu přímo z CeSYS Vyhledávače (interního vyhledávače).

O co jde?

Po vyhledání zájezdu a zobrazení jeho detailu v CeSYS Vyhledávači, je možné zaslat klientovi email se všemi potřebnými informacemi včetně ceníku, a to buď kompletního nebo předvyplněného. V textu mailu se nachází i tlačítko Objednat, které odkazuje na nezávaznou objednávku na Vašem veřejném webu.

Odeslání nabídek přímo z Vyhledávače

Jak na to?

Tlačítka najdete v horní liště (Plný ceník) nebo pod ceníkem zájezdu (Vyplněný ceník). Po kliknutí na jedno z tlačítek se zobrazí dialogové okno s náhledem e-mailu. V dialogovém okně naleznete tři pole k vyplnění:

  • Příjemci
  • Předmět
  • Tělo

E-mail je možné před odesláním jakkoliv upravit.

Pro kontrolu je možné nechat si odeslat testovací mail na Vámi zvolenou adresu a až poté odeslat klientovi či klientům.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading