Představujeme novou CK YOUGOLF, s.r.o.

V průběhu července a srpna byla rozšířena nabídka zájezdů cestovní kanceláře YOUGOLF, s.r.o., které lze prostřednictvím systému CeSYS nabízet a rezervovat. I nadále bude CK přidávat desítky dalších zajímavých zájezdů do nejrůznějších atraktivních destinací.

Cestovní kancelář YOUGOLF, s.r.o. se specializuje především na golfové zájezdy. Nabídka obsahuje nejen individuální a rodinné golfové dovolené, ale taktéž zájezdy pro skupiny golfistů či firemní klientelu. CK nabízí atraktivní golfové destinace, ověřené hotely, letenky, transfery, zapůjčení automobilů a jiné komplexní služby. YOUGOLF taktéž organizuje golfové turnaje na významných golfových hřištích v ČR i zahraničí, které mohou příjemnězatraktivnit golfovou dovolenou. Vyvrcholením jsou pak zájezdy na významné golfové akce EPGA Tour, PGA Tour, Presidents Cup, Ryder Cup aj., v případě zájmu spojené s golfovou hrou v dané lokalitě.,

Cestovní kancelář YOUGOLF, s.r.o. akceptuje jednotnou cestovní smlouvu CeSYS.

CK YOUGOLF bude velmi potěšena, pokud si ve Vašem prostředí ověříte, zda ji máte aktivovanou a můžete tak její zájezdy nabízet a prodávat. Svým obchodním zástupcům (prodejcům) nabízí CK YOUGOLF zajímavé provize.

Kontaktní údaje:

YOUGOLF, s.r.o.
cestovní kancelář
760 01 Zlín 1, Zarámí 4463
tel.: 577 210 058, 577 436 230
gps: 602 341 845, 602 558 941, 602 753 443

e-mail: info@yougolf.cz
skype: YOUGOLF-TourOperator
web: www.yougolf.cz

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading