Představujeme novou CK YOUGOLF, s.r.o.

V průběhu července a srpna byla rozšířena nabídka zájezdů cestovní kanceláře YOUGOLF, s.r.o., které lze prostřednictvím systému CeSYS nabízet a rezervovat. I nadále bude CK přidávat desítky dalších zajímavých zájezdů do nejrůznějších atraktivních destinací.

Cestovní kancelář YOUGOLF, s.r.o. se specializuje především na golfové zájezdy. Nabídka obsahuje nejen individuální a rodinné golfové dovolené, ale taktéž zájezdy pro skupiny golfistů či firemní klientelu. CK nabízí atraktivní golfové destinace, ověřené hotely, letenky, transfery, zapůjčení automobilů a jiné komplexní služby. YOUGOLF taktéž organizuje golfové turnaje na významných golfových hřištích v ČR i zahraničí, které mohou příjemnězatraktivnit golfovou dovolenou. Vyvrcholením jsou pak zájezdy na významné golfové akce EPGA Tour, PGA Tour, Presidents Cup, Ryder Cup aj., v případě zájmu spojené s golfovou hrou v dané lokalitě.,

Cestovní kancelář YOUGOLF, s.r.o. akceptuje jednotnou cestovní smlouvu CeSYS.

CK YOUGOLF bude velmi potěšena, pokud si ve Vašem prostředí ověříte, zda ji máte aktivovanou a můžete tak její zájezdy nabízet a prodávat. Svým obchodním zástupcům (prodejcům) nabízí CK YOUGOLF zajímavé provize.

Kontaktní údaje:

YOUGOLF, s.r.o.
cestovní kancelář
760 01 Zlín 1, Zarámí 4463
tel.: 577 210 058, 577 436 230
gps: 602 341 845, 602 558 941, 602 753 443

e-mail: info@yougolf.cz
skype: YOUGOLF-TourOperator
web: www.yougolf.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading