Vyhledávání podle počtu osob a věků dětí je tu

Letní sezóna je v plném proudu a abychom Vám ulehčili vyhledávání zájezdů pro Vaše klienty, vylepšili jsme výrazným způsobem CeSYS Vyhledávač.

Nová podoba CeSYS Vyhledávače

CeSYS Vyhledávač pro online rezervace, vyhledávání podle počtu osob a věku dětí

Přehled novinek v CeSYS Vyhledávači

Protože nepřicházíme nikdy jen s dílčími novinkami, ale snažíme se vylepšovat vždy komplexně celý nástroj nebo funkci, novinek v CeSYS Vyhledávači je více.
Seznamte se s nimi:):

  • Nový přehlednější design - jednodušší a rychlejší orientace ve vyhledávacích kritériích + nové zpracování navazujících nástrojů (např. schránka zájezdů)
  • Nové vyhledávací kritérium sleva od - možnost vyhledávat dle aktuální výše slevy zájezdu
  • Nová vyhledávací kritéria počty osob a věky dětí - vyhledávání dle počtu účastníků zájezdu, u dětí dle jejich věku
  • Rozšířené vyhledávací kritérium typ ubytování - 21 typů ubytování (např. hotel, komplex, bugalov, rezidence, spa atd.)
  • Vyhledávač si "pamatuje" co hledá, čili při návratu do Vyhledávače je maska stále vyplněna
  • Výsledky vyhledávaní obsahují možné roomingy u konkrétního hotelu nebo odpovídají zadané kombinaci osob

Vyhledávání dle počtu osob, věku dětí a zobrazování roomingů je aktivní u těch CK, které tyto údaje poskytuji.

Věříme, že Vám "nový" CeSYS Vyhledávač ulehčí práci ve vaší každodenní praxi. Na dalších vylepšeních budeme samozřejmě nadále pracovat.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading