Vyhledávání podle počtu osob a věků dětí je tu

Letní sezóna je v plném proudu a abychom Vám ulehčili vyhledávání zájezdů pro Vaše klienty, vylepšili jsme výrazným způsobem CeSYS Vyhledávač.

Nová podoba CeSYS Vyhledávače

CeSYS Vyhledávač pro online rezervace, vyhledávání podle počtu osob a věku dětí

Přehled novinek v CeSYS Vyhledávači

Protože nepřicházíme nikdy jen s dílčími novinkami, ale snažíme se vylepšovat vždy komplexně celý nástroj nebo funkci, novinek v CeSYS Vyhledávači je více.
Seznamte se s nimi:):

  • Nový přehlednější design - jednodušší a rychlejší orientace ve vyhledávacích kritériích + nové zpracování navazujících nástrojů (např. schránka zájezdů)
  • Nové vyhledávací kritérium sleva od - možnost vyhledávat dle aktuální výše slevy zájezdu
  • Nová vyhledávací kritéria počty osob a věky dětí - vyhledávání dle počtu účastníků zájezdu, u dětí dle jejich věku
  • Rozšířené vyhledávací kritérium typ ubytování - 21 typů ubytování (např. hotel, komplex, bugalov, rezidence, spa atd.)
  • Vyhledávač si "pamatuje" co hledá, čili při návratu do Vyhledávače je maska stále vyplněna
  • Výsledky vyhledávaní obsahují možné roomingy u konkrétního hotelu nebo odpovídají zadané kombinaci osob

Vyhledávání dle počtu osob, věku dětí a zobrazování roomingů je aktivní u těch CK, které tyto údaje poskytuji.

Věříme, že Vám "nový" CeSYS Vyhledávač ulehčí práci ve vaší každodenní praxi. Na dalších vylepšeních budeme samozřejmě nadále pracovat.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading