Neplaťte za základní nástroje, topujte hotely zdarma

V každém CeSYSu můžete svým zákazníkům nabízet vámi preferované zájezdy pomocí Top nabídek. Top nabídky můžete vybírat podle vašich vlastních kritérií přímo v administraci a libovolně je měnit či doplňovat. Tato funkce je zdarma ve všech verzích CeSYSU, bez nutnosti za tuto funkci připlácet. Vámi vybrané nabídky lze poté zobrazovat na úvodní stránce v několika různých přednastavených podobách. Pokud vám přednastavené šablony nevyhovují, můžete si vytvořit svojí vlastní šablonu.

Kde můžu Top nabídky zobrazit?

Všechny typy Top nabídek můžete umísťovat na hlavní stránku či do sideboxů v postranních sloupcích (pokud je máte zapnuté).

Základní způsoby zobrazení

Základní způsoby zobrazení Top nabídky jsou tři:

  • Řádkový
  • Sloupcový
  • Textový

Tato zobrazení jsou pro všechny CeSYSy stejná a lze mezi nimi libovolně přepínat v administraci.

Ukázka základních typů zobrazení Top nabídek

Šablony Top nabídek

Šablony Top nabídek rozšiřují možnosti základního vzhledu. Pomocí zástupných znaků můžete připravit vzhled Top nabídky přesně podle vašich požadavků - v unikátní podobě. Šablony si můžete připravit sami nebo vám rádi pomůžeme s realizací na naší hotline podpoře.

V CeSYSu jsou vždy připravené tři šablony, které odpovídají základnímu zobrazení Top nabídek. Tyto šablony nelze smazat, ale lze je upravit nebo případně kompletně přepracovat.

Ukázka implementace šablon Top nabídek v CeSYSu

Slidery

Dalším způsobem zobrazení Top nabídek jsou tzv.slidery. Jsou to vybrané zájezdy zobrazující se po jednom v určitém místě webu, přechod mezi jednotlivými nabídkami probíhá posunutím. Je možné využít dva způsoby ovládání slideru (čísla a šipky) popř. ovládání zcela vypnout - o prolínání nabídek se pak stará slider sám automaticky.

Vzhled slideru lze opět upravovat pomocí kaskádových stylů, ale je nutné mít na paměti, že rozsah zobrazovaných údajů nelze měnit. U slideru v hlavním obsahovém rámci je udajů více, např. strava, doprava, kategorie hotelu atd. U slideru v sideboxu se zobrazuje stát, počet dní a cena.

Ukázka slideru v hlavním obsahovém rámci

Ukázka slideru v sideboxu


Potřebujete více informací?

Stačí zavolat na 480 00 25 26 nebo kdykoli na 775 377 440. Pokud máte raději e-mailovou komunikaci, pak jsme k dispozici na info@cestovnisystem.cz.

Chcete CeSYS objednat?

Vyberte si jednu z nabízených variant, nemusíte se ničeho bát, je to jednoduché. Pokud si přesto nebudete úplně jisti, rádi vám poradíme nebo zdarma celý systém ještě před objednávkou on-line odprezentujeme.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading