Pro CK: CeSYS Axelerátoru pro efektivní provizní prodej

Potřebujete doprodat volné kapacity nebo upozornit na konkrétní produkty z Vaší nabídky? Vyzkoušejte novou službu pro cestovní kanceláře CeSYS Axelerátor umožňující výběr a zobrazení termínů konkrétních produktů v CeSYS Vyhledávači (B2B).

CeSYS Axelerator umožňuje výběr konkrétních termínů zájezdů cestovních kanceláří a jejich zobrazení na titulní stránce CeSYS Vyhledávače (B2B). CeSYS Vyhledávač v současné době používají stovky cestovních agentur v ČR včetně dovolena.cz (STUDENT AGENCY) k vyhledávání zájezdů pro své klienty, tvorbu rezervací, tisk letáků do výloh a dalších informací pro podporu prodeje koncovým klientům.

Účelem CeSYS Axelerátoru není udělat z CeSYS Vyhledávače "neřízenou reklamní nástěnku", ale nabídnout možnost cestovním kancelářím cíleně informovat o jejích vybraných produktech přímo provizní prodejce. I proto jsme omezili počet současně "axelerujících" na maximálně 5 CK, kde každá může současně "axelerovat" 3 termíny.

Jak to funguje

Tento měsíc můžete například "axelerovat" termíny na produkty do Egypta a to hlavně nedoprodané nabídky (protože je potřebujete doprodat) a současně upozornit na nový produkt na nadcházející sezonu, protože jej potřebujete dostat do povědomí (např. nastartovat prodej First minute). Záleží pouze na Vás, zda si připravíte podrobný plán "kdy, co" nebo budete vkládat termíny dle aktuální potřeby a situace v prodeji.

Jak se s tím pracuje

Velmi jednoduše v prostředí CeSYS Vyhledávače. Zadání termínu do Axelerátoru, je otázkou jednoho kliknutí. Dále můžete sledovat statistiky zobrazení jednotlivých termínů a dále s nimi pracovat (přidávat, archivovat atd.)

CeSYS Axelerátor

Kolik to stojí

CeSYS Axelerator funguje na principu placeného období (1, 6 nebo 12 měsíců), v rámci kterého je možné vystřídat na titulních stránkách všech CeSYS Vyhledávačů (B2B) neomezený počet vybraných termínů. V jeden moment současně lze zobrazovat maximálně tři termíny (jeden celý sloupec). Vyžádejte si ceník včetně dema Axelerátoru :)

Věříme, že se jedná o jednu z mála služeb na trhu, která je úzce zaměřena přímo na provizní prodej zájezdů a umožňuje v reálném čase aktivně propagovat konkrétní produkty CK s možností jejich okamžitého prodeje.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading