Hromadný výběr zemí a destinací na webu spuštěn

Od dnešního dne jsou k dispozici ve všech verzích CeSYSu tzv. multiselekty pro země a destinace ve vyhledávacích maskách. Vaši klienti tak nyní mohou na vašem webu vyhledávat ve více zemích a destinacích najednou.

Příklad vyhledávání pomocí multisektů

Klienti mohou vyhledávat současně v několika zemích a destinacích. Jednoduše lze tedy vyhledat například zájezdy do Egypta (pouze Hurghada a Sharm El Sheik) a Bulharska (pouze Slunečné pobřeží), v cenové hladině 10.000 - 12.000 Kč a v pouze v nabídkách Last Minute. Výsledky vyhledávaní se řadí podle vámi stanovených kritérií ve vyhledávacích maskách.

Vyhledávat lze samozřejmě v libovolných kombinacích zemí a jim náležejících destinacích, počet výběru zemí a destinací není nijak omezen.

Hromadný výběr zemí a destinací na webu spuštěn

Věříme, že tato novinka přispěje k zjednodušení a zefektivnění vyhledávaní zájezdů na vašem webu.

Tým CeSYS


Představujeme: Ostrovy, hory, zážitky ...

Vážení kolegové, dovolte, abychom Vám představili program cestovní kanceláře Iva Bártová, který je nově zařazen do Cesysu a naleznete jej také na www.ostrovy365.cz. Produkty CK se skládají především z akce, které doplňují český trh. Jedná se o zájezdy na velmi pečlivě vybraná, prověřená  a nám důvěrně známá místa, především OSTROVŮ a HOR. Nejde o „konfekční zájezdy“, ale o akce specifické a mnohdy „šité přímo na míru“.  Jde nám o ZÁŽITKY.

Oslovujeme tak, a toho jsme si dobře vědomi, jen vybraný vzorek zákazníků, nekopírujeme velké cestovní kanceláře a po pravdě, ani jim nemůžeme konkurovat. Neděláme "šňůry" a nevyhledáváme velká letoviska.  Většina vypsaných zájezdů je doprovázená od začátku až do konce osobou znalou místa a mluvící česky. Paralelně jsme schopni schopni sestavit dovolenou pro Vaše náročnější kliety přesně podle jejich požadavků (včetně expedicí). V cílové destinaci disponujeme spolehlivé partnery. Spolupracujeme s vybranými dopravci na souši, ve vzduchu i na vodě a vybíráme cíle i aktivity, které jinde těžko nebo vůbec nenajdete. Nezaměřujeme se na různé slevové produkty, ale na kvalitní servis postavený na našich dlouholetých znalostech a zkušenostech z cestovního ruchu.Přinášíme za rozumnou cenu Vaším klientům, to co od své aktivní dovolené očekávají - odpočinek, dobrodružství a pohodu.

Aktuální nabídka nestandardních akcí: (vice najdete na www.ostrovy365.cz)

  • Korsika s turistikou
  • Výstup na Gerlachův štít s horským vůdcem
  • Turistická západní Kréta

V oblasti cestovního ruchu se pohybujeme již více než 20 let. Iva Bártová spolupracovala v průběhu tohoto času s několika cestovními kancelářemi až nakonec v roce 2006 založila vlastní cestovní kancelář.

Provize z akcí pořádaných CK Iva Bártová je 10% z ceny zájezdu. Je možné využít rezervace přes CeSYS a také jednotnou cestovní smlouvu z CeSYSu.

Na spolupráci se těší

Iva Bártova a Jitka Černá

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading