Hromadný výběr zemí a destinací na webu spuštěn

Od dnešního dne jsou k dispozici ve všech verzích CeSYSu tzv. multiselekty pro země a destinace ve vyhledávacích maskách. Vaši klienti tak nyní mohou na vašem webu vyhledávat ve více zemích a destinacích najednou.

Příklad vyhledávání pomocí multisektů

Klienti mohou vyhledávat současně v několika zemích a destinacích. Jednoduše lze tedy vyhledat například zájezdy do Egypta (pouze Hurghada a Sharm El Sheik) a Bulharska (pouze Slunečné pobřeží), v cenové hladině 10.000 - 12.000 Kč a v pouze v nabídkách Last Minute. Výsledky vyhledávaní se řadí podle vámi stanovených kritérií ve vyhledávacích maskách.

Vyhledávat lze samozřejmě v libovolných kombinacích zemí a jim náležejících destinacích, počet výběru zemí a destinací není nijak omezen.

Hromadný výběr zemí a destinací na webu spuštěn

Věříme, že tato novinka přispěje k zjednodušení a zefektivnění vyhledávaní zájezdů na vašem webu.

Tým CeSYS


Představujeme: Ostrovy, hory, zážitky ...

Vážení kolegové, dovolte, abychom Vám představili program cestovní kanceláře Iva Bártová, který je nově zařazen do Cesysu a naleznete jej také na www.ostrovy365.cz. Produkty CK se skládají především z akce, které doplňují český trh. Jedná se o zájezdy na velmi pečlivě vybraná, prověřená  a nám důvěrně známá místa, především OSTROVŮ a HOR. Nejde o „konfekční zájezdy“, ale o akce specifické a mnohdy „šité přímo na míru“.  Jde nám o ZÁŽITKY.

Oslovujeme tak, a toho jsme si dobře vědomi, jen vybraný vzorek zákazníků, nekopírujeme velké cestovní kanceláře a po pravdě, ani jim nemůžeme konkurovat. Neděláme "šňůry" a nevyhledáváme velká letoviska.  Většina vypsaných zájezdů je doprovázená od začátku až do konce osobou znalou místa a mluvící česky. Paralelně jsme schopni schopni sestavit dovolenou pro Vaše náročnější kliety přesně podle jejich požadavků (včetně expedicí). V cílové destinaci disponujeme spolehlivé partnery. Spolupracujeme s vybranými dopravci na souši, ve vzduchu i na vodě a vybíráme cíle i aktivity, které jinde těžko nebo vůbec nenajdete. Nezaměřujeme se na různé slevové produkty, ale na kvalitní servis postavený na našich dlouholetých znalostech a zkušenostech z cestovního ruchu.Přinášíme za rozumnou cenu Vaším klientům, to co od své aktivní dovolené očekávají - odpočinek, dobrodružství a pohodu.

Aktuální nabídka nestandardních akcí: (vice najdete na www.ostrovy365.cz)

  • Korsika s turistikou
  • Výstup na Gerlachův štít s horským vůdcem
  • Turistická západní Kréta

V oblasti cestovního ruchu se pohybujeme již více než 20 let. Iva Bártová spolupracovala v průběhu tohoto času s několika cestovními kancelářemi až nakonec v roce 2006 založila vlastní cestovní kancelář.

Provize z akcí pořádaných CK Iva Bártová je 10% z ceny zájezdu. Je možné využít rezervace přes CeSYS a také jednotnou cestovní smlouvu z CeSYSu.

Na spolupráci se těší

Iva Bártova a Jitka Černá

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading