CeSYS API je k dispozici

CeSYS API je moderní a cenově dostupný nástroj pro efektivní distribuci dat českých CK pro internetové prodejní systémy. A další z řady rozšiřujících služeb CeSYSu.

Pokud potřebujete vložit na vaše webové stránky data českých CK a nemůžete nebo nechcete využít jednu ze základní verzí systému CeSYS (Mini, Standard, Profi, Frame) nebo pokud využíváte CeSYS v licenci Profi nebo Standard jako váš hlavní web a potřebujete například pomocí microsite podpořit jeho návštěvnost, můžete využít CeSYS API.

CeSYS API

Pomocí CeSYS API lze formou dotazu / odpovědi zobrazovat produkty CK obsažených v databázi CeSYS na vašem webu aniž by bylo nutné stahovat data těchto produktů (např. v xml atp.), ukládat je do databáze a následně tuto databázi vytěžovat.

V případě nás kontaktujte na telefonu 480 00 25 26 nebo emailu info@cestovnisystem.cz

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading