Představujeme CK Hroch

Představujeme CK HROCH

CK HROCH s. r. o., je provozovatelem portálů www.AktivniDovolena.cz a www.world-trek.cz, je společnost specializující se na aktivní trávení volného času a to jak formou zájezdů pro veřejnost, sportovních programů pro školy, tak "eventových" akcí a incentivních zájezdů pro firmy. V tomto oboru máme opravdu bohaté zkušenosti, neboť naše dřívější koníčky se nám staly prací.

Na trhu působíme od roku 2006, pořádáme sportovní zájezdy se zaměřením na turistiku, cykloturistiku, vysokohorskou turistiku, rafting zájezdy na kolečkových bruslích. Dále u nás naleznete poznávací zájezdy, expediční zájezdy do světových velehor. Naši pestrou nabídku sestavujeme tak, aby si každý našel program, který ho zaujme. Nezáleží na věku, či fyzické zdatnosti, naše programy mohou absolvovat rodiny s dětmi, dospělí i senioři, sportovci i turisté. Zájezdy jsou organizovány v malých skupinách, abychom dokázali zajistit realizaci programu i při slabší poptávce.

Provize se pohybuje v rozmezí 10 – 12% dle objemů prodeje, uznáváme jednotnou cestovní smlouvu CeSYS. Provizi si prodejce odečítá přímo ze zaplacené částky.

Kontaktní údaje:

CK HROCH s. r. o.

Pařížská 5, 400 01 Ústí nad Labem
Tel. 475 211 808, GSM 734 21 22 40, e-mail info@aktivnidovolena.cz

Fakturační a adresa a sídlo

CK HROCH s. r. o.
Dlážděná 160, 403 01 Dolní Zálezly, Ičo: 27297772

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading