Novinky v Zákazníkovi a objednávce

Přidali jsme do CeSYSu další nástroje a funkce k zjednodušení a zefektivnění Vaší práce. Věříme, že Vám přijdou vhod.

Výběr více zemí najednou v Zákazníkovi

Do nastavení zasílaných aktuálních nabídek v účtu Zákazníka jsme přidali možnost vybrat pro jednu nabídku více zemí, destinací, způsobů dopravy, odjezdových a odletových míst. Znamená to tedy, že jak klient ve svém účtu, tak Vy v administraci CeSYSu můžete současně vybrat více zemí, destinací atd., na které se budou klientovi automaticky odesílat nabídky.

Cesta, pro nastavení v administraci: Nabídky a poptávky -> Zákazníci -> Detail konkrétního zákazníka -> Seznam aktuálních nabídek pro tohoto zákazníka -> Nová aktuální nabídka -> (např.) Podmínka země

Výběr více zemí najednou v Zákazníkovi


Cesta, pro nastavení v Zákazníkovi na webu: Přihlášení do Zákazníka -> Nová aktuální nabídka -> (např.)Stát


Výběr více zemí najednou v Zákazníkovi


Celková cena v objednávce pro Google Analytics

V rámci měření konverzí pomocí Google Analytics byla přidána možnost používat zástupný znak %ORDER_PRICE%, který vypíše do kódu celkovou cenu objednávky. Pokud chcete sledovat konverze v objednávkách i pomocí tohoto kritéria, přidejte si prosím, tento zástupný znak do Vašeho nastavení GG Analytics. V administraci CeSYSu není třeba nic nastavovat.

Pokud nechcete tuto funkci používat nemusíte nic měnit ve Vašem současném nastavení.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading