Novinky v Zákazníkovi a objednávce

Přidali jsme do CeSYSu další nástroje a funkce k zjednodušení a zefektivnění Vaší práce. Věříme, že Vám přijdou vhod.

Výběr více zemí najednou v Zákazníkovi

Do nastavení zasílaných aktuálních nabídek v účtu Zákazníka jsme přidali možnost vybrat pro jednu nabídku více zemí, destinací, způsobů dopravy, odjezdových a odletových míst. Znamená to tedy, že jak klient ve svém účtu, tak Vy v administraci CeSYSu můžete současně vybrat více zemí, destinací atd., na které se budou klientovi automaticky odesílat nabídky.

Cesta, pro nastavení v administraci: Nabídky a poptávky -> Zákazníci -> Detail konkrétního zákazníka -> Seznam aktuálních nabídek pro tohoto zákazníka -> Nová aktuální nabídka -> (např.) Podmínka země

Výběr více zemí najednou v Zákazníkovi


Cesta, pro nastavení v Zákazníkovi na webu: Přihlášení do Zákazníka -> Nová aktuální nabídka -> (např.)Stát


Výběr více zemí najednou v Zákazníkovi


Celková cena v objednávce pro Google Analytics

V rámci měření konverzí pomocí Google Analytics byla přidána možnost používat zástupný znak %ORDER_PRICE%, který vypíše do kódu celkovou cenu objednávky. Pokud chcete sledovat konverze v objednávkách i pomocí tohoto kritéria, přidejte si prosím, tento zástupný znak do Vašeho nastavení GG Analytics. V administraci CeSYSu není třeba nic nastavovat.

Pokud nechcete tuto funkci používat nemusíte nic měnit ve Vašem současném nastavení.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading