Fakturace v CeSYSu

Dokončili jsme modul Finance, který vám zrychlí a zpříjemní práci při vystavování faktur. K dipozici bude od tohoto týdne ve všech verzích systému CeSYS. Jako první se s ním mohli seznámit v beta verzi účastníci našich školení v Ostravě a v Praze.

O co jde?

Modul Finance je nová položka v administraci CeSYSu, pomocí které můžete vytvářet daňové i nedaňové doklady (např. faktury, pokladní doklady či dobropisy). Tento modul je úzce provázán s modulem Smlouvy, tzn. z vytvořené smlouvy můžete rovnou vytvořit fakturu za provizi pro cestovní kancelář.

Jak na to?

Při první spuštění jsme pro vás připravili jednoduchého průvodce, který vám pomůže nastavit všechny náležitosti o vaší společnosti. Nezapomeňte správně vybrat, zda jste či nejste plátci DPH. Zároveň při prvním spuštění (a následně při prvním spuštění daný den) za vás naimportujeme pro usnadnění údaje všech cestovních kanceláři v CeSYSu do sekce Odběratelé.

Průvodce nastavení

Pro rychlejší a pohodlnější vytváření nových faktur vám doporučujeme vytvořit si šablony položek (např. faktura pro klienta či faktura pro klientova zaměstnavatele). Základní šablonu na provizi pro cestovní kancelář za zájezd jsme připravili za vás.

Tvorba faktur

Pro kumulované faktury můžete využít tzv. Sklad. To je místo, kam si můžete ukládat jednotlivé položky a následně je vyfakturovat na jednom daňovém dokladu.

Sklad

Detailní popis práce ve fakturaci doplníme do manuálu, který naleznete v administraci Vašeho CeSYSu

.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading