Nové možnosti vzhledu detailu států a destinací

Přidali jsme do administrace několik nových nástrojů, které vám umožní "poskládat si" zobrazení detailu zemí nebo destinací na vašich webových stránkách tak, jak je to pro vaše klienty nejpřehlednější. Největší novinkou je možnost zobrazit v detailu země nebo destinace strom zemí nebo destinací jako rozbalovací menu. Redukuje se tím dlouhý seznam destinací (např. u Řecka, Chorvatska), který zabíral velké místo na stránce.

Dále jsme přidali možnost vložení 3 dalších "polí" pro vaše texty a vytvořili nový model práce ("drag and drop") s těmito nástroji v administraci.

Jak na to?

Když si v administraci otevřete stránku Šablony států (destinací) (Administrace -> Nabídky a poptávky -> Státy -> Šablony států), zobrazí se vám dvě okna, v prvním (červeném) naleznete aktuální způsob zobrazení a v druhém (šedém) se nacházejí dostupné prvky, které můžete použít. Pak již není nic jednoduššího, než jen přetáhnout požadovaný prvek z jednoho okna do druhého a kliknout na tlačítko uložit.

Tímto jednoduchým způsobem si můžete sestavit vzhled detailu státu nebo destinace dle Vašeho přání. Zobrazovat v libovolném pořadí můžete následující prvky:

  • Název státu - zobrazí název a vlajku státu
  • Statistiky státu - zobrazí počet nabízených termínů, minimální a maximální cenu
  • Destinační strom s odkazy - zobrazí destinační strom ve "staré" podobě
  • Destinační strom s odkazy sbalovací - zobrazí destinační strom ve "nové" rozbalovací podobě
  • Mapa - zobrazí mapu daného státu
  • Vlastní text 1 až 4 - možnost vložení libovolného textu, k dispozici jsou 4 nezávislá pole, doporučujeme zejména pro účely SEO
  • Vyhledávací maska - zobrazí předvyplněnou vyhledávací masku
  • Nabídka zájezdů - zobrazí nabídku zájezdů do daného státu
Nový vzhled detailu státu a destinace

Ukázku tohoto nového vhledu v detailu zájezdu naleznete zde

Další informace naleznete v manuálu v administraci Vašeho CeSYSu.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading