Minimální ceny zájezdů a nové produkty ERV

Do CeSYSu jsme vložili další nové funkce a nástroje, které by měly pomoci se snadnější a efektivnější práci v systému.

Minimální ceny zájezdů pro státy a destinace

Přidali jsme do CeSYSu novou funkci - "Cena od". Jedná se o tzv. zástupný znak sloužící k zobrazení nejnižší ceny za zájezd v rámci zadaných kritérií. Můžete tedy zobrazovat minimální cenu buď pro celý stát, nebo pro jednotlivou destinaci. Tato funkce je univerzální a lze využít téměř všude.

Minimální ceny v CeSYSu

Ukázka možného zobrazení minimálních cen pro jednotlivé země

Zástupný znak lze použít kdekoliv ve veřejné části webu, například ve stránkách, side-boxech, menu, aktualitách…. Dále také v titulcích obsahových prvků nebo třeba v textu v patičce. Na druhou stranu tuto funkci nelze použít v newsletterch.

Tato funkce je dostupná pro klienty s Profi verzí CeSYSu.

Bližší informace naleznete v manuálu v administraci Vašeho CeSYSu a zadání "Cena od" do vyhledávání v horní části stránky.

Nové produkty ERV v CeSYSu

ERV pojišťovna, a.s. oznamuje, že v systému CeSYS rozšířila nabídku svých produktů. V současné chvíli je možné využívat nově produkty HolidayEasy, ExoticaLight , SkiLight. Letáčky včetně pojistných podmínek a popisu jednotlivých produktů jsou k dispozici ke stažení na webu CeSYSu.

HolidayEasy

 • vhodný produkt na pobyty u moře či poznávací zájezdy po Evropě
 • balíček pojištění zahrnující pojištění storna zájezdu do 30 000 Kč
 • maximální délka pobytu 24 dní
 • tarif osoba – neomezeno věkem

ExoticaLight , ExoticaLightPlus

 • cestovní pojištění s celosvětovou platností
 • cenově výhodný komplexní balíček s prvotřídní kvalitou služeb
 • balíček pojištění zahrnující možnost pojištění storna zájezdu do 40 000 Kč
 • pro cesty do exotiky s max. délkou pobytu do 17 dní
 • tarif osoba do 70 let
 • tarif rodina /1-2 osoby do 70 let cestující s maximálně 1-3 dětmi do 18 let/

SkiLight, SkiLightPlus

 • cestovní pojištění na zimní sporty v rámci Evropy
 • zahrnuje všechna hlavní rizika
 • balíček pojištění zahrnující možnost pojištění storna zájezdu do 20 000 Kč  
 • maximální délka pobytu 10 dní
 • tarif osoba do 70 let
 • tarif rodina /1-2 osoby cestující s 1-3 dětmi do 18 let/

Letáčky a konkrétní informace o jednotlivých produktech ke stažení zde.

Produkty zahrnující pojištění storna HolidayEasy, ExoticaLightPlus a SkiLightPlus musí klient zakoupit nejpozději s doplatkem zájezdu. Produkt bez pojištění storna ExoticaLight a SkiLight může klient zakoupit nejpozději v den odjezdu na zájezd.

V případě zájmu o prodej pojištění ERV Evropské pojišťovny v rezervačním systému CeSYS nás kontaktujte na telefonním čísle 221 860 870. Rádi Vám podáme informace k nabízeným produktům a v případě zájmu o spolupráci Vám sdělíme podmínky, za kterých bychom s Vámi spolupracovali.

Váš tým pracovníků oddělení cestovního ruchu,

Veronika Nováková
Jitka Christovová
Marcela Plchová
Tomáš Dymura

Představujeme: CK Geovita s.r.o.

V průběhu března byla zásadním způsobem rozšířená nabídka zájezdů Geovita, s.r.o., cestovní kancelář, které lze prostřednictvím systému CeSYS nabízet a rezervovat. CK bude velmi potěšena, pokud si ve Vašem prostředí ověříte, zda máte Geovita,s.r.o. cestovní kancelář aktivovanou a můžete tak její zájezdy nabízet a prodávat.

Nabídka je skutečně široká a týká se destinací, které od nás očekáváte – Maďarsko, Slovensko, Polsko, Česko a Slovinsko. V rámci těchto destinací se zaměřujeme na rodinnou dovolenou, seniorské pobyty, lázeňské a ozdravné pobyty. Určitě Vás potěší i fakt, že provize za prodej zájezdů / pobytů si odečítáte ihned při prodeji zájezdu.

Najdete u nás to, co znáte a je velmi populární – Tatry, Sárvár, Budapešť, Moravské Teplice, Krakov, polské moře, Krkonoše, Jižní Slovensko, české lázně atd. V zimě nebudou chybět ani vyhlášená alpská lyžařská střediska. Aktivujte si nás, prosím, a jistě tak nabídnete do prodeje cenově atraktivní zájezdy.

Vybrané zájezdy naší CK naleznete již nyní na titulní stránce Vašeho CeSYS Vyhledávače mezi Nejlepšími nabídkami pro dnešní den.

S pozdravem a přáním úspěšného prodeje sezóny 2013.

Za společnosti Geovita s.r.o.

Michal Utíkal, obchodní odd.
tel: 588 208 208, 558 740 308

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading