Minimální ceny zájezdů a nové produkty ERV

Do CeSYSu jsme vložili další nové funkce a nástroje, které by měly pomoci se snadnější a efektivnější práci v systému.

Minimální ceny zájezdů pro státy a destinace

Přidali jsme do CeSYSu novou funkci - "Cena od". Jedná se o tzv. zástupný znak sloužící k zobrazení nejnižší ceny za zájezd v rámci zadaných kritérií. Můžete tedy zobrazovat minimální cenu buď pro celý stát, nebo pro jednotlivou destinaci. Tato funkce je univerzální a lze využít téměř všude.

Minimální ceny v CeSYSu

Ukázka možného zobrazení minimálních cen pro jednotlivé země

Zástupný znak lze použít kdekoliv ve veřejné části webu, například ve stránkách, side-boxech, menu, aktualitách…. Dále také v titulcích obsahových prvků nebo třeba v textu v patičce. Na druhou stranu tuto funkci nelze použít v newsletterch.

Tato funkce je dostupná pro klienty s Profi verzí CeSYSu.

Bližší informace naleznete v manuálu v administraci Vašeho CeSYSu a zadání "Cena od" do vyhledávání v horní části stránky.

Nové produkty ERV v CeSYSu

ERV pojišťovna, a.s. oznamuje, že v systému CeSYS rozšířila nabídku svých produktů. V současné chvíli je možné využívat nově produkty HolidayEasy, ExoticaLight , SkiLight. Letáčky včetně pojistných podmínek a popisu jednotlivých produktů jsou k dispozici ke stažení na webu CeSYSu.

HolidayEasy

 • vhodný produkt na pobyty u moře či poznávací zájezdy po Evropě
 • balíček pojištění zahrnující pojištění storna zájezdu do 30 000 Kč
 • maximální délka pobytu 24 dní
 • tarif osoba – neomezeno věkem

ExoticaLight , ExoticaLightPlus

 • cestovní pojištění s celosvětovou platností
 • cenově výhodný komplexní balíček s prvotřídní kvalitou služeb
 • balíček pojištění zahrnující možnost pojištění storna zájezdu do 40 000 Kč
 • pro cesty do exotiky s max. délkou pobytu do 17 dní
 • tarif osoba do 70 let
 • tarif rodina /1-2 osoby do 70 let cestující s maximálně 1-3 dětmi do 18 let/

SkiLight, SkiLightPlus

 • cestovní pojištění na zimní sporty v rámci Evropy
 • zahrnuje všechna hlavní rizika
 • balíček pojištění zahrnující možnost pojištění storna zájezdu do 20 000 Kč  
 • maximální délka pobytu 10 dní
 • tarif osoba do 70 let
 • tarif rodina /1-2 osoby cestující s 1-3 dětmi do 18 let/

Letáčky a konkrétní informace o jednotlivých produktech ke stažení zde.

Produkty zahrnující pojištění storna HolidayEasy, ExoticaLightPlus a SkiLightPlus musí klient zakoupit nejpozději s doplatkem zájezdu. Produkt bez pojištění storna ExoticaLight a SkiLight může klient zakoupit nejpozději v den odjezdu na zájezd.

V případě zájmu o prodej pojištění ERV Evropské pojišťovny v rezervačním systému CeSYS nás kontaktujte na telefonním čísle 221 860 870. Rádi Vám podáme informace k nabízeným produktům a v případě zájmu o spolupráci Vám sdělíme podmínky, za kterých bychom s Vámi spolupracovali.

Váš tým pracovníků oddělení cestovního ruchu,

Veronika Nováková
Jitka Christovová
Marcela Plchová
Tomáš Dymura

Představujeme: CK Geovita s.r.o.

V průběhu března byla zásadním způsobem rozšířená nabídka zájezdů Geovita, s.r.o., cestovní kancelář, které lze prostřednictvím systému CeSYS nabízet a rezervovat. CK bude velmi potěšena, pokud si ve Vašem prostředí ověříte, zda máte Geovita,s.r.o. cestovní kancelář aktivovanou a můžete tak její zájezdy nabízet a prodávat.

Nabídka je skutečně široká a týká se destinací, které od nás očekáváte – Maďarsko, Slovensko, Polsko, Česko a Slovinsko. V rámci těchto destinací se zaměřujeme na rodinnou dovolenou, seniorské pobyty, lázeňské a ozdravné pobyty. Určitě Vás potěší i fakt, že provize za prodej zájezdů / pobytů si odečítáte ihned při prodeji zájezdu.

Najdete u nás to, co znáte a je velmi populární – Tatry, Sárvár, Budapešť, Moravské Teplice, Krakov, polské moře, Krkonoše, Jižní Slovensko, české lázně atd. V zimě nebudou chybět ani vyhlášená alpská lyžařská střediska. Aktivujte si nás, prosím, a jistě tak nabídnete do prodeje cenově atraktivní zájezdy.

Vybrané zájezdy naší CK naleznete již nyní na titulní stránce Vašeho CeSYS Vyhledávače mezi Nejlepšími nabídkami pro dnešní den.

S pozdravem a přáním úspěšného prodeje sezóny 2013.

Za společnosti Geovita s.r.o.

Michal Utíkal, obchodní odd.
tel: 588 208 208, 558 740 308

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading