Nový manuál a rozšíření SEO modulu

Do CeSYSu jsme vložili další novinky a vychytávky, které by měly pomoci se snadnější a efektivnější práci v systému.

SEO modul a vlastní text ve vyhledávacích maskách

Nové nástroje naleznete v editaci vyhledávací masky popř. při vytváření masky nové.Pod nastavením Rozšířeného vyhledávání naleznete SEO modul a níže i můžete vložit vlastní text u vyhledávacích masek.

V SEO modulu můžete definovat nadpis H1 a meta tag "Description" pro stránku s vyhledávací maskou. Zobrazení textu mužete povolit, pomocí zaškrtávacích políček. Těmito poli můžete rozhodnout, kde se Vám text bude zobrazovat. Máte celkem čtyři možnosti, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat, a to jsou Zobrazit na titulní stránce (zobrazí text u masky vložené na úvodní straně webu), Zobrazit v sideboxu (zobrazí text u masky v sideboxu), Zobrazit ve výsledcích (zobrazí text ve výsledcích vyhledávání a na podstránce s maskou) a Zobrazit u hotelu (zobrazí text v detailu hotelu). Následně se Vám zpřístupní tři textová pole, kde můžete definovat text před vyhledávací maskou, za vyhledávací maskou a za výsledky vyhledávání.

SEO modul a vlastní text ve vyhledávacích maskách

Nový uživatelský manuál v administraci

Nový uživatelský manuál je hotov a od dnešního dne k dispozici v administraci Vašeho CeSYSu. Naleznete ho na stejném místě jako manuál starý, tzn. v horizontálním menu pod položkou Manuál. Novou verzi jsme vytvořili ve stejné logické struktuře jakou má administrace (pro lepší orientaci), jednotlivé kapitoly jsme popsali uživatelsky přístupnějším způsobem a k dispozici je vylepšené fulltextové vyhledávání.

U každého nástroje je stručně popsán účel ke kterému slouží, uvedena je cesta, kde ho v administraci najdete a rozepsán je detailní postup - krok za krokem - jak s nástrojem pracovat. Přidali jsme dále tématické kapitoly, např. jak začít pracovat s CeSYSem, základní názvosloví a zkratky, časté dotazy a odpovědi (FAQ) a na titulní stránce bude uvádět popis nově přidaných nástrojů a funkcí. Věříme, že Vám bude manuál k ruce a pomůže s prací ve vašem CeSYSu.

Nový uživatelský manuál v administraci

Představujeme: Dovolenanaprani.cz

Představujeme Vám cestovní kancelář dovolenanaprani.cz (Ing. Karel Topič), která se zaměřuje na exotické destinace z celého světa, které jsou v drtivé většině nabízeny pouze na základě osobních zkušeností. Bohaté zkušenosti majitele CK Ing. Karla Topiče s životem na světadílech Jižní polokoule jsou zárukou pestré a kvalitní nabídky.

Specializace je na kontinent Austrálie a Nový Zéland (sekce Australia Puzzle), dále na téměř všechny země Jižní Ameriky a kontinent Antarktidy (sekce Viva Travel). Záležitostí zbrusu novou je sekce Zbytek světa kde najdete zájezdy do Asie, Afriky nebo Severní Ameriky. Vybírat můžete ze zájezdů individuálních, stejně jako ze zájezdů se zkušenými českými průvodci. Novinkou je také zařazení nabídky pro VIP klientelu a samozřejmostí je vypracování dovolených na míru.

Kontaktní údaje

Ing. Karel Topič
CK Australia Puzzle
GSM: +420 725 970 721
Telefon: +420 571 570 065
Adresa: Dlouhá 5617, Zlín, 76001
WWW: www.dovolenanaprani.cz

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading