Aquatravel v CeSYSu

Představujeme novou CK v CeSYSu - CK Aquatravel se specializuje především na Indonésii, Bali. Na Bali působí již 15tým rokem a postupně přidává do nabídky i další ostrovy Indonésie.

Na Bali pořádá pobytové, potápěčské a poznávací zájezdy se zaměřením na nabídku přírody a poznávání původního Bali. Ck se snaží vyhnout přelidněným turistickým místům. Ubytování doporučuje na severovýchodě ostrova, které není turismem poznamenané jako Kuta na jihu, kam vozí klienty většina CK. Český Selang resort je místem, kde se klienti domluví s personálem česky, lze tu lenošit i poznávat okolí a vyjíždět na polo a celodenní výlety (lze přikoupit k zájezdu). V areálu je záchranná Minizoo. Na další ostrovy Indonésie CK pořádá poznávací zájezdy (14 a více dní) buď v daném termínu s česky mluvícím průvodcem nebo párdenní (2 -7 dní) výlety,které lze přikoupit k pobytu na Bali. V systému jsou termíny, které se nemusí dodržet, lze pobyt zkrátit, prodloužit či jinak upravit. Nemusíte se tedy striktně termínů držet. Pobyt lze zkombinovat i s jinými hotely na Bali. Do poznámky se tedy nebojte požadavky klienta vypsat (lze vyřídit i telefonicky).

Provizi CK dělí na letenku a další služby. Z letenek je provize 400 Kč a z ostatních služeb 10%. Pokud máte potapěče, je provize z ostatních služeb dokonce 20%. Pro agentury, které CeSys používají, je navíc provize navýšena při pobytovém zájezdu do Selang resortu o 2% z pobytu. Aktivujte si Aquatravel CeSYSu a pokud ještě nemáte uzavřenou smlouvu o provizním prodeji, Ck ráda vystaví. Pro agentury, které již smlouvu mají, na vyžádání zašleme dodatek na zvýhodněnou provizi.

Kontakty na CK:

Cestovní kancelář AQUATRAVEL, s.r.o.
Okružní 284, 37361 Hrdějovice (okr.Č. Budějovice)
Telefon: +420 387 220 768 | Mobil: +420 602 545 821
E-mail: info@aquatravel.cz | Web: www.aquatravel.cz
IČO: 26 11 00 59 | DIČ: CZ 26 11 00 59

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading