Nejlepší prodejci Expecty za únor

Minulý měsíc CK Expecta vyhlásila soutěž pro své provizní prodejce s ohledem na objemy prodaných zájezdů přes systém Expecty, který je dostupný exkluzivně v rámci CeSYSu. Výsledky za měsíc únor byly již uzavřeny a prvním vítězem se stala cestovní agentura GUNEŠ z Karlových Varů. Gratulujeme!

Pro ty z Vás, kteří jste vyhlášení nezaregistrovali, přikládáme podmínky soutěže ještě jednou.

O co se soutěží?

Každý měsíc Expecta určí dle obchodních výsledků 3 nejlepší provizní prodejce, kteří si budou moci vybrat z hodnotných věcných bonusů.

Příklad cen:

  • 1. místo – dotykový tablet Samsung, notebook Acer či robotický vysavač
  • 2. místo – digitální fotoaparát Olympus, navigace Garmin či externí harddisk
  • 3. místo – mobilní telefon Nokia, přístroj na sodu Sodastream či meteostanice

Jak dlouho se soutěží?

Soutěž trvá od 1. února do 30. června 2013. Vyhodnocení daného měsíce proběhne vždy do 15. dne následujícího měsíce. Výherce bude Expecta kontaktovat emailem

Jaké jsou podmínky a pravidla soutěže?

  • Rozhodujícím kritériem je celková hodnota zájezdů, hotelů či letenek objednaných přes systém pro provizní prodejce Expecty, který je nabízen i v rámci CeSYSu.
  • Objednávky nezadané přes systém nebudou do soutěže počítány (např. emailové či telefonické poptávky prodejců přímo do Expecty).
  • Pokud si prodejce přes systém objednávku zadá, ale následně její parametry změní tak, že je mu Expectou připravena odlišná nabídka zaslaná emailem, počítá se do soutěže pouze 50% hodnoty takové objednávky
  • Do hodnoty objednávek se zahrnují pouze ty objednávky, u nichž je do konce daného měsíce podepsána cestovní smlouva s klientem a za něž byla Expectě prodejcem uhrazena předepsaná záloha či celá cena a u níž nedošlo ke stornu
  • Pro počítání hodnoty je rozhodující cena uvedená na cestovní smlouvě v Kč
  • Ceny pro tři nejlepší podléhají dostupnosti na skladu partnera Expecty. V případě vyprodání poskytne Expecta vítězům obdobné ceny ve stejné hodnotě. Ceny budou zaslány vítězům balíkem s kontaktními detaily dodavatele pro případné uplatnění reklamací funkčnosti.

Pro více informací kontaktujte CK Expecta.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading