Rozsvítili jsme desítky nových webů

V rekordně krátké době - během předchozích 4 týdnů - jsme se rozloučili s jednoduchými grafickými šablonami "jako přes kopírák". Postupně rozsvěcíme desítky webů pomocí pokročilých postupů, které umožňují vytvořit skutečně profesionální a efektivní prezentaci cestovní agentury. Mrkněte se na některé z nich. :)

Dovolujeme si současně upozornit cestovky, které zatím neposlaly zpět vyplněný formulář s podklady k designu, aby tak učinily nejpozději do konce února.

Akce "Rozsvítíme Váš web" byla platná v období od 14.1.2013 do 10.2.2013. Pokud máte zájem o redesign Vašeho CeSYSu, ozvěte se prosím na hotline podporu, sdělíme Vám, co od Vás potřebujeme a vytvoříme cenovou kalkulaci.


Dokážete využít naplno potenciál Vašeho cestovního systému?

Víte jak získat nové klienty a ne pouze návštěvníky Vašeho webu? Pokud na tyto otázky zatím marně hledáte odpovědi, inspirujte se naším programem pro podporu internetového marketingu provizních prodejců.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading