Poznávačky a golf v Turecku s trip4you.cz

Dovolujeme si Vás touto cestou oslovit s nabídkou provizního prodeje. CK trip4you.cz s.r.o. se specializuje na poznávací zájezdy do Turecka, při kterých klienti mají možnost poznat důkladně všechny regiony a kulturu Turecka. Na léto 2013 plánujeme ještě nabídku rozšířit o pobyt v apartmánech v oblasti střední Itálie.

V našich zájezdech naleznete poznávací zájezdy, ale i zájezdy se speciálním zaměřením, které jsou zcela ojedinělé v ČR.

Kromě poznávacích zájezdů se specializujeme i na golfové pobyty v Turecku a balíčky pro hráče golfu.

Nabízíme zajímavé provize i možnost účasti na infocestách, nejen pro pracovníky CK a CA, ale i jejich rodinných příslušníků za zvýhodněné ceny.

Pokud budete mít zájem o spolupráci či přímo máte klienty, kteří by měli zájem o speciální cestu do této země např. v malém počtu osob, či se specifickým programem, kontaktujte nás na emailu info@trip4you.cz popř. telefonicky. Velmi rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Romana Procházková
general manager

trip4you.cz s.r.o.
cestovní kancelář
Pražská 298, Brandýs nad Labem
e-mail: info@trip4you.cz
GSM: 00420 777210404 GSM: 00420 777350696
IČO: 24310395 DIČ: CZ24310395

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading