Poznávačky a golf v Turecku s trip4you.cz

Dovolujeme si Vás touto cestou oslovit s nabídkou provizního prodeje. CK trip4you.cz s.r.o. se specializuje na poznávací zájezdy do Turecka, při kterých klienti mají možnost poznat důkladně všechny regiony a kulturu Turecka. Na léto 2013 plánujeme ještě nabídku rozšířit o pobyt v apartmánech v oblasti střední Itálie.

V našich zájezdech naleznete poznávací zájezdy, ale i zájezdy se speciálním zaměřením, které jsou zcela ojedinělé v ČR.

Kromě poznávacích zájezdů se specializujeme i na golfové pobyty v Turecku a balíčky pro hráče golfu.

Nabízíme zajímavé provize i možnost účasti na infocestách, nejen pro pracovníky CK a CA, ale i jejich rodinných příslušníků za zvýhodněné ceny.

Pokud budete mít zájem o spolupráci či přímo máte klienty, kteří by měli zájem o speciální cestu do této země např. v malém počtu osob, či se specifickým programem, kontaktujte nás na emailu info@trip4you.cz popř. telefonicky. Velmi rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Romana Procházková
general manager

trip4you.cz s.r.o.
cestovní kancelář
Pražská 298, Brandýs nad Labem
e-mail: info@trip4you.cz
GSM: 00420 777210404 GSM: 00420 777350696
IČO: 24310395 DIČ: CZ24310395

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading