Sportovní zájezdy nově v CeSYSu

Strom typů zájezdů jsme doplnili o další sportovní produkty. Nově můžete nabízet nebo vyhledávat dle čtyř nových typů sportovních zájezdů:

K dispozici jsou například zájezdy na fotbalové šlágry evropských fotbalových soutěží, nabídka zájezdů na Velké ceny F1 nebo tenisové zápasy na okruhu ATP.

Jak aktivovat na webu?

Nové typy zájezdů můžete využít několika způsoby a to jak na Vašem webu tak v interním Vyhledávači.

Přidáním sportovních typů zájezdů například do filtrovacích kritérií si můžete vytvořit top nabídky na tyto produkty. Vytvořit lze samozřejmě i vyhledávací maska

V interním Vyhledávači lze vyhledávat dle těchto nových typů zájezdů, vytvářet letáky do výlohy nebo je zařadit do newsletteru.


Typy zájezdů v CeSYSu

Zobrazení nových typů zájezdů v CeSYS Vyhledávači

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading