Exporty letáků a práce s emaily v newsletteru

Připravili jsme pro všechny CeSYSáky další novinky vycházející z Vašich požadavků. Věříme, že přispějí k zjednodušení provizního prodeje zájezdů.

Export / import adres v newsletterech

Do newsletteru jsme přidali novou funkci exportu / importu emailových adres. Pokud tedy máte například externí seznam emailových adres určených pro rozesílku newsleteru, můžete si je jednoduše do CeSYSu nahrát. Stejně tak lze emailové adresy uložené v newsletteru exportovat do formátu CSV (práce se souborem např. v MS Excel). Více informací naleznete na foru ve Vašem CeSYSu.

Export letáků do Wordu

Letáky nabídek zájezdů je nyní možné exportovat z CeSYS Vyhledávače do Wordu (soubory .docx). Pokud Vám tedy nebude v nabídce vytvořené v prostředí CeSYSu něco sedět, není problém si leták exportovat do Wordu a upravit podle vlastní představy. Více informací naleznete na foru ve Vašem CeSYSu.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading