Bloček: 4,1 millionu

Nejedná se o číslo z žádné nové aféry ani o letošní plánované navýšení počtu úředníků na nás dohlížejících, ale přesně tolik lidí hledalo svojí dovolenou v minulém roce na stránkách cestovních agentur, které používají CeSYS (unikátní uživatelé za rok 2012). Je to málo nebo hodně?

Vezmeme-li v potaz, že celý outgoingový trh již nějaký ten rok po sobě neroste a naopak každoročně odepíše několik procent, středomořské destinační "držáky" se potácí v kruhu politických a ekonomických problémů a pomalé zdanění všeho a všech u nás doma našincům apetit k nákupu dovolené určitě nezvedne - je to číslo pozitivní. Například ve srovnání s rokem 2011 se jedná o zhruba deseti procentní nárůst. Těžko soudit, zda tyto čísla vyjadřují nějaký statistický trend provizního prodeje dovolených, domnívám se však, že minimálně o jednom faktu vypovídat mohou. Cestovní agentury se naučily přes CeSYS efektivně nabízet produkty CK a lidé si s CeSYSem rozumí.

Rádi bychom tento trend podpořili. Proto se můžete těšit již začátkem roku na řadu nových nástrojů a vychytávek. Moravským cestovkám bude k dipozici zkušená regionální manažerka (přímo v Ostravě), slovenským nový regionální manažer v Trnavě. Změníme koncept školení tak, aby lépe vyhovoval potřebám cestovek a doplníme zajímavými přednáškami (například jak udělat dobrý newsletter, jak získat nové klienty). Rozšířili jsme hotline podporu a realizaci tak, abychom mohli rychleji a efektivněji řešit Vaše dotazy a požadavky. A na měsíce leden a únor jsme připravili akční nabídku jak pro naše stávající, tak nové CeSYSáky. To jediné, co se určitě nezmění a zůstane zachováno, je cena CeSYSu.

Myslíme, že se máte opravdu na co těšit. :)

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading