Akce: zapomeňte na šablony, rozdáváme profi designy

Loučíme se s jednoduchými šablonami jako "přes kopírák", CeSYS od teď umí mnohem více. A protože máme rádi všechny, kteří nám pomáhají CeSYS již pátým rokem vytvářet, dáme profi designy všem stávajícím CeSYSákům k dispozici zdarma. Napište nám Vaší představu a nechte nás rozsvítit Váš starý web. Akce platí od 14.1.2013 do 10.2.2013. :)

Jak na to?

Vytvořit grafiku webu, tak aby za něco stála, není úplná triviální záležitost, ale určitě to společně zvládneme. Stačí nám napsat, že máte zájem o novou podobu webu a my se už o vše postaráme. Piště prosím na podpora@darkmay.cz a do předmětu nezapomente napsat "Redesign webu".

Co budeme od Vás potřebovat?

Vaší představu, jak by měl Váš nový web vypadat :)

Potřebujete inspiraci?

Mrkněte se, jaké grafické vychytávky již svítí na webech ostatních agentur.


Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading