Přehlednější vyhledávání v typech zájezdů

Typy zájezdů jsme nově upravili do přehlednější podoby. Rozděleny jsou do šesti základních typů: Pobytové, Poznávací, Sportovní, Eurovíkendy, Plavby a Pronájem ubytování. Pod tyto jednotlivé základní typy jsou podřazeny další souvisejících specifické typy např. seniorské pobyty již nejsou samostatným typem zájezdu, ale jsou zařazeny pod pobytové zájezdy atd.

Strom typů zájezdů by měl být nově přehlednější a logičtější pro vyhledávaní zájezdů.

typy zajezdu

Představujeme novou CK Oceán

Do CeSYSu je nově zapojenaCESTOVNÍ KANCELÁŘ OCEAN se sídlem v Prachaticích a pobočkami ve Vodňanech a v Českém Krumlově. V nabídce CK naleznete pobytové i poznávací zájezdy po Evropě a také daleké cesty se specializací na USA a Kanadu. CK postupně vkládá do systému další zájezdy. Aktivujte si CK ve Vašem vyhledávači - je to velmi jednoduché, přihlaste se do administrace Vašeho CeSYSu, dále NABÍDKY A POPTÁVKY, CESTOVNÍ KANCELÁŘE a pod ID 336 naleznete OCEAN. Ve sloupci Aktivní pomocí tlačítka Ano/Ne zapnete CK OCEAN jako aktivní.

Provize  v obvyklé výši, u některých zájezdů v procentuální výši, u některých pevnou sazbou. Provizní smlouvu si můžeme vyžádat ihned zde a nebo při prvním klientovi, to záleží na Vás.

Vaše případné dotazy směřujte prosím na email: martan@ca-ocean.cz  nebo telefon 724919948 (p.Martan).

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading