Aktivujte si zákaznické účty, jsou vylepšené

Mají již Vaši klienti založené své zákaznické účty ve Vašem CeSYSu? Pokud ne informujete je o této možnosti. Propojením schránky zájezdů a poptávkového formuláře s účtem zákazníka se výrazným způsobem zjednodušil a zrychlil proces odeslání objednávky a zároveň se všechny zájezdy uložené ve schránce ukládají do příslušných zákaznických účtů.

Import údajů z účtu zákazníka do poptávky

V případě, že má Váš klient vytvořený svůj zákaznický účet, automaticky se mu z jeho účtu vyplní kontaktní údaje do poptávkového formuláře. Vyplnění a odeslání poptávky by tak mělo být pro Vaše klienty rychlejší a komfortnější,

Propojení schránky s účtem zákazníka

Schránku zájezdů jsme také navázali na účty zákazníků. Všechny zájezdy, které si do ní Vaši registrovaní klienti uloží, jim ve schránce zůstávají bez ohledu na to, z jakého počítače na Vaše stránky přicházejí.

Potřebujete pomoct s nastavením?

V případě dotazů kontaktujte naší hotline podporu na telefonu 480 00 25 25 nebo na skype podpora.cesys. K dispozici jsme Vám také na facebooku.


Nové cestovky - Vietnam, St. Tropez nebo Lefkada?

Představujeme nové cestovní kanceláře, jejichž produkty budete moci přes CeSYS nabízet svým klientům.

EUROVINA Travel, s.r.o. Specialista na Vietnam a Indočínu

Jsme první cestovní kancelář v ČR specializovaná na organizaci zájezdů do Vietnamu a Indočíny. Nabízíme zájezdy poznávací, pobytové, golfové, potápěcí, incentivní a zájezdy na míru. Zajišťujeme kompletní vyřízení víza. Prodej letenek do celého světa. V současné době hledáme provizní prodejce, nabídka provize 10 %!

Adresa:

Truhlářská 1110/4 ,Praha 1, 110 00,Mobil: +420 774 399 999
Libušská 319, Praha 4, 142 00, Mobil: +420 608 042 042
Email: info@eurovina.eu
Web: www.eurovina.cz

CK SIM - specialistu na na 5* kemp u Port Grimaud

Představujeme Vám cestovní kancelář SIM pro kterou hovoří 20 sezón zkušeností a tisíce spokojených zákazníků.

Francie – jsme jediní specialisté v ČR (s vlastní kapacitou ) na 5*kemp u Port Grimaud v zálivu St. Tropez, ideální pro skupinové zájezdy, školy, cyklisty, fotbalisty a další sportovní kluby ubytování v mobilhomech, apartmánech, vilách i hotelích pořádáme rodinné i skupinové zájezdy, poznávací zájezdy, pobyty u moře, aktivní dovolené, i speciality typu motorkářské srazy Harley Davidson, atd. pravidelná doprava - prodej jízdenek od dubna do října z ČR do Francie-Port Grimaud -St. Tropez (přes Itálii) - 4 x týdně

Zima – nejen jednodenní lyžování v České Republice, ale i ve Francii, Rakousku i Itálii. Dále ADVENTNÍ JEDNODENNÍ VÝLETY do Rakouska a Německa za bezkonkurenční ceny.

Předem děkujeme, že nás nadále budete prodávat, v případě dotazů kontaktujte kancelář na tel. 224 152 131, 224 152 132, 733 737 278, 733 737 275

Provize 8-12 % . Vyžádejte si provizní smlouvu, kde najdete seznam provizí.

CK SUNSET

Jako cestovní agentura působíme na trhu již od roku 1995, před několika lety jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a připravit vlastní produkt. V loňské sezoně jsme pořádali několik poznávacích zájezdů na míru, dále pobytové tematické zájezdy pro skupiny.

Pro rok 2013 jsme připravili ubytovací kapacity ve stále více oblíbeném Řecku, na krásném zeleném ostrově Lefkadě. Naše spolupráce s provizními prodejci je založena na korektnosti, plnění závazků a upřímnosti. Tyto základní kameny byznysu vedou k vzájemné spokojenosti a k vracejícímu se klientovi. Kontaktujte nás na emailu info@cksunset.cz, rádi Vám sdělíme všechny podrobnosti a zašleme smlouvu o spolupráci.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading