Zástupci společností FIRO-tour a.s. a MERLIN X.CZ s.r.o se dohodli na navázání užší spolupráce v oblasti internetového prodeje zájezdů.

Zástupci společností FIRO-tour a.s. a MERLIN X.CZ s.r.o se dohodli na navázání užší spolupráce v oblasti internetového prodeje zájezdů.

Zástupci společností FIRO-tour a.s. a MERLIN X.CZ s.r.o se dohodli na navázání užší spolupráce v oblasti internetového prodeje zájezdů.

Společnost FIRO-tour a.s. od února 2009 nabízí své zájezdy v prodejním systému CeSYS - www.cestovnisystem.cz a obě společnosti začnou pracovat na vytvoření on-line prodejního kanálu na technologii MERLINX představující otevřené B2B řešení pro cestovní kanceláře zastoupené na českém trhu.

Prodejní systém CeSYS nabízí provizním prodejcům komplexní webové řešení skládající se ze dvou základních částí - webových stránek s propracovaným redakčním systémem a vyhledávací masky obsahující zájezdy 50 největších českých touroperátorů včetně FIRO-tour a.s.

Zájezdy cestovních kanceláří jsou automaticky denně aktualizovány, autorizovaný prodejce využívající dostává na své webové stránky denně aktuální data cestovních kanceláří aniž by byl nucen cokoli ručně do systému zadávat. CeSYS je nabízen společností MERLIN X.CZ s.r.o autorizovaným prodejcům cestovních kanceláří zastoupených na českém trhu v základní variantě STANDARD za 799,- Kč/měsíčně - jediný prodaný zájezd tak je schopen plně uhradit prodejci měsíčně provoz celého systému. V ceně systému je hosting webu na páteřní síti, správa e-mailových účtů a telefonická hotline podpora.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading