Fulltextové vyhledávání a ověření dostupnosti v CeSYSu

Seznamte se s dalšími užitečnými novinkami v systému CeSYS. Nově jsme nyní zapracovali na fulltextovém vyhledávání a online zobrazení dostupnosti v přehledu zájezdů.

Online ověření dostupnosti

Přidali jsme možnost zobrazení online ověřování dostupnosti již v seznamu vyhledaných zájezdů nikoliv až po rozkliknutí detailu zájezdu. Věříme , že Vám tato funkce usnadní orientaci a práci při Vašem prodeji.
Funkce Vám zobrazí  ikony  NA DOTAZ Dostupnost , OBSAZENO Dostupnost , nebo VOLNO Dostupnost
 


Fulltextové vyhledávání

Do interního vyhledávače jsme doplnili možnost fulltextového vyhledávání dle názvu hotelu.
Nyní tedy již není rozdíl, jestli zadáte pouze část názvu hotelu nebo název přehodíte jako např. "Blue Beach" nebo "Beach Blue", pro oba výrazy budou stejné výsledky.Podzimní školení CeSYS

Ještě bychom se Vám rádi znovu připoměli  s podzimním školením. Stejně jako na předchozích setkáních se společně podíváme na to, co jsme do CeSYSu přidali nového, a na co se můžete těšit v nejbližších měsících. Projdeme si Vaše časté dotazy na práci v administraci včetně redakčního systému a představíme některé nové funkce v CeSYS Vyhledávači (online rezervace).

Termíny jsme vybrali na konec měsíce října a opět příjedeme za Vámi do Ostravy, Brna a Prahy. Školení budou stejně jako v minulém roce bezplatná.

Tématicky se podíváme především na práci se systémem jako takovým; projdeme funkce, které Vám dělají největší problémy a naučíme Vás pracovat s novinkami nejen v administraci. Zastavíme se u tvorby online rezervací a nových online CK v CeSYSu. Svojí účast potvrdil pan Pavel Čech z naší partnerské společnosti zabezpečující SEO CeSYSu, čili bude možno prodiskutovat vše kolem internetového marketingu. Pro všechny uživatele systému TOM bude k dispozici kolega Martin Vít.

Účast na školení přislíbila řada zajímavých partnerů, například CK INEX, CK TIME TRAVEL, CK CONTI a dále jsme oslovili například CK FISCHER  a další cestovky.
 
Věříme, že nově zařazená témata Vás osloví a školení se opět zúčastníte v hojném počtu. :)

Pro registraci využijte náš formulář

 

Kdy a kde školíme?

Předpokládáná doba trvání školení se bude pohybovat kolem 5 hodin s přestávkami.

Připojení k internetulehké občerstvení a nápoje jsou zajištěny (zdarma).
 

Co budeme školit?

1) Práce s CeSYSem

 • Nové funkce v CeSYSu (Slider, PDF letáky a Top nabídky, SEO Modul a další)
 • Správa webu v administraci CeSYSu (Nastavení a design obsahu, Newsletter, Prioritizace hotelů, Filtrovací kritéria)
 • Časté dotazy (Práce v nabídkách a poptávkách, práce ve Vyhledávači v administraci, Omezení ubytování)
 • Plánované novinky pro letní sezonu 2013
 • Otázky & Odpovědi

2) CeSYS Online

 • Nové CK online v CeSYSu
 • Postup online rezervace v CeSYS Vyhledávači
 • Administrace rezervací a smluv

3) Prezentace partnerů

 • CK INEX, CK Time Travel a další
   

4) Workshop TOM

Všem uživatelům systému TOM bude po celou dobu školení k dispozici pan Martin Vít, který rád zodpoví jakékoli dotazy týkající se zadávání, editace a dalších operací v TOMOVi.

Program budeme ještě dále upřesňovat!

Na setkání se těší Tým CeSYS.


 

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading