Registrace na školení otevřena

Letošní letní sezona se pomalu chýlí ke konci a nastává ta správná doba ohlásit se s podzimním školením. Stejně jako na předchozích setkáních se společně podíváme na to, co jsme do CeSYSu přidali nového, a na co se můžete těšit v nejbližích měsících. Projdeme si Vaše časté dotazy na práci v administraci včetně redakčního systému a představíme některé nové funkce v CeSYS Vyhledávači (online rezervace).

Termíny jsme vybrali na konec měsíce října a opět příjedeme za Vámi do Ostravy, Brna a Prahy. Školení budou stejně jako v minulém roce bezplatná.

Tématicky se podíváme především na práci se systémem jako takovým; projdeme funkce, které Vám dělají největší problémy a naučíme Vás pracovat s novinkami nejen v administraci. Zastavíme se u tvorby online rezervací a nových online CK v CeSYSu. Svojí účast potvrdil pan Pavel Čech z naší partnerské společnosti zabezpečující SEO CeSYSu, čili bude možno prodiskutovat vše kolem internetového marketingu. Pro všechny uživatele systému TOM bude k dispozici kolega Martin Vít.

Účast na školení přislíbila řada zajímavých partnerů, například CK INEX, CK TIME TRAVEL, CK CONTI a dále jsme oslovili například CK FISCHER  a další cestovky.
 
Věříme, že nově zařazená témata Vás osloví a školení se opět zúčastníte v hojném počtu. :)

Pro registraci využijte náš formulář

 

Kdy a kde školíme?

Předpokládáná doba trvání školení se bude pohybovat kolem 5 hodin s přestávkami.

Připojení k internetulehké občerstvení a nápoje jsou zajištěny (zdarma).
 

Co budeme školit?

1) Práce s CeSYSem

 • Nové funkce v CeSYSu (Slider, PDF letáky a Top nabídky, SEO Modul a další)
 • Správa webu v administraci CeSYSu (Nastavení a design obsahu, Newsletter, Prioritizace hotelů, Filtrovací kritéria)
 • Časté dotazy (Práce v nabídkách a poptávkách, práce ve Vyhledávači v administraci, Omezení ubytování)
 • Plánované novinky pro letní sezonu 2013
 • Otázky & Odpovědi

2) CeSYS Online

 • Nové CK online v CeSYSu
 • Postup online rezervace v CeSYS Vyhledávači
 • Administrace rezervací a smluv

3) Prezentace partnerů

 • CK INEX, CK Time Travel a další
   

4) Workshop TOM

Všem uživatelům systému TOM bude po celou dobu školení k dispozici pan Martin Vít, který rád zodpoví jakékoli dotazy týkající se zadávání, editace a dalších operací v TOMOVi.

Program budeme ještě dále upřesňovat!

Na setkání se těší Tým CeSYS.


Představení nové CK v CeSYSu

CK trip4you.cz

Zařadili jsme do CeSYSu novou cestovní kancelář - CK trip4you.cz s.r.o.  Cestovní kancelář  se specializuje na poznávací zájezdy a golfovou turistiku do Turecka
Na léto 2013 plánují ještě rozšířit nabídku o pobyt v apartmánech v oblasti střední Itálie.
 
V zájezdech CK trip4you.cz naleznete standardní poznávací okruhy, ale i okruhy, které jsou zcela ojedinělé v ČR a unikátně vypracované pobyty pro hráče golfu.
 
CK vyplácí provize ve stejné výši bez ohledu na to, zda prodáte LM nebo FM. Dále pak máte možnost osobně se zúčastnit infocest a to i s rodinnými příslušníky za zajímavé, zvýhodněné ceny.
 
CK trip4you.cz akceptuje jednotnou CS.
 
V případě Vašeho zájmu o spolupráci zašlete Vaši žádost s údaji o Vaší CA na uvedený e-mail:info@trip4you.cz, smlouvu obdržíte obratem.  

Ck trip4you si můžete aktivovat v administraci Vašeho CeSYSu : NABÍDKY A POPTÁVKY -> CESTOVNÍ KANCELÁŘE -> CK trip4you na aktivní -> ANO

 

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku a zapojte se tak do dění v naší firmě. Pomozte nám s vývojem systému, který slouží především Vám - zúčastněte se diskuze!

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading