Registrace na školení otevřena

Letošní letní sezona se pomalu chýlí ke konci a nastává ta správná doba ohlásit se s podzimním školením. Stejně jako na předchozích setkáních se společně podíváme na to, co jsme do CeSYSu přidali nového, a na co se můžete těšit v nejbližích měsících. Projdeme si Vaše časté dotazy na práci v administraci včetně redakčního systému a představíme některé nové funkce v CeSYS Vyhledávači (online rezervace).

Termíny jsme vybrali na konec měsíce října a opět příjedeme za Vámi do Ostravy, Brna a Prahy. Školení budou stejně jako v minulém roce bezplatná.

Tématicky se podíváme především na práci se systémem jako takovým; projdeme funkce, které Vám dělají největší problémy a naučíme Vás pracovat s novinkami nejen v administraci. Zastavíme se u tvorby online rezervací a nových online CK v CeSYSu. Svojí účast potvrdil pan Pavel Čech z naší partnerské společnosti zabezpečující SEO CeSYSu, čili bude možno prodiskutovat vše kolem internetového marketingu. Pro všechny uživatele systému TOM bude k dispozici kolega Martin Vít.

Účast na školení přislíbila řada zajímavých partnerů, například CK INEX, CK TIME TRAVEL, CK CONTI a dále jsme oslovili například CK FISCHER  a další cestovky.
 
Věříme, že nově zařazená témata Vás osloví a školení se opět zúčastníte v hojném počtu. :)

Pro registraci využijte náš formulář

 

Kdy a kde školíme?

Předpokládáná doba trvání školení se bude pohybovat kolem 5 hodin s přestávkami.

Připojení k internetulehké občerstvení a nápoje jsou zajištěny (zdarma).
 

Co budeme školit?

1) Práce s CeSYSem

 • Nové funkce v CeSYSu (Slider, PDF letáky a Top nabídky, SEO Modul a další)
 • Správa webu v administraci CeSYSu (Nastavení a design obsahu, Newsletter, Prioritizace hotelů, Filtrovací kritéria)
 • Časté dotazy (Práce v nabídkách a poptávkách, práce ve Vyhledávači v administraci, Omezení ubytování)
 • Plánované novinky pro letní sezonu 2013
 • Otázky & Odpovědi

2) CeSYS Online

 • Nové CK online v CeSYSu
 • Postup online rezervace v CeSYS Vyhledávači
 • Administrace rezervací a smluv

3) Prezentace partnerů

 • CK INEX, CK Time Travel a další
   

4) Workshop TOM

Všem uživatelům systému TOM bude po celou dobu školení k dispozici pan Martin Vít, který rád zodpoví jakékoli dotazy týkající se zadávání, editace a dalších operací v TOMOVi.

Program budeme ještě dále upřesňovat!

Na setkání se těší Tým CeSYS.


Představení nové CK v CeSYSu

CK trip4you.cz

Zařadili jsme do CeSYSu novou cestovní kancelář - CK trip4you.cz s.r.o.  Cestovní kancelář  se specializuje na poznávací zájezdy a golfovou turistiku do Turecka
Na léto 2013 plánují ještě rozšířit nabídku o pobyt v apartmánech v oblasti střední Itálie.
 
V zájezdech CK trip4you.cz naleznete standardní poznávací okruhy, ale i okruhy, které jsou zcela ojedinělé v ČR a unikátně vypracované pobyty pro hráče golfu.
 
CK vyplácí provize ve stejné výši bez ohledu na to, zda prodáte LM nebo FM. Dále pak máte možnost osobně se zúčastnit infocest a to i s rodinnými příslušníky za zajímavé, zvýhodněné ceny.
 
CK trip4you.cz akceptuje jednotnou CS.
 
V případě Vašeho zájmu o spolupráci zašlete Vaši žádost s údaji o Vaší CA na uvedený e-mail:info@trip4you.cz, smlouvu obdržíte obratem.  

Ck trip4you si můžete aktivovat v administraci Vašeho CeSYSu : NABÍDKY A POPTÁVKY -> CESTOVNÍ KANCELÁŘE -> CK trip4you na aktivní -> ANO

 

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku a zapojte se tak do dění v naší firmě. Pomozte nám s vývojem systému, který slouží především Vám - zúčastněte se diskuze!

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading