SEO Modul a Fischer online

Pro všechny uživatele CeSYS Profi jsme přidali do administrace Seo modul, který umožňuje úpravu tagu "title", metatagu "description"  a tag H1 (nadpisy). Nově je tedy možné plnit tag title a metatag description vlastními texty a volit z několika různých pozic zobrazení H1 nadpisů v toku stránky. SEO modul by tak měl dále rozvinout a podpořit možnosti optimalizace Vašeho webu (ať už SEO řešíte sami nebo s námi)

Seo modul je rozdělen na 2 části:

  • Dynamická část

    Title, description a tag H1 se vyplňují dynamicky podle stránky, na které jsou umístěny. Řetězce můžou obsahovat dynamickou část -> "Prodej zájezdů %HOTEL%". Za %HOTEL% se vždy nahradí název aktuálního hotelu. Zástupné znaky jsou různé pro různá místa, vždy jsou vypsané u každé dynamické položky zvlášť.

  • Statická část

    Neobsahuje žádné dynamické položky, které by se měnily v závislosti na různém obsahu stránky. Zadaný řetězec se bude zobrazovat vždy stejně.

Kde nastavit:

Všechny výše zmíněné parametry lze nastavit v položce SEO modul v redakčním systému. Pozici (zapnutí-vypnutí) tagu H1 je možné zvolit v nastavení (id 128). Je možnost volit 8 různých pozic (viz nápověda v administraci).


SEO Modul

Fischer online v CeSYSu

S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že všechny produkty CK Fischer - nově včetně online ověření dostupnosti - jsou k dispozici v systému CeSYS.

Na všechny prodané zájezdy CK Fischer pomocí systému CeSYS je možné vystavit jednoduše cestovní smlouvu na jednotný formulář. Dále je možné tisknout letáky do výlohy, souhrnné informace o zájezdech nebo rozesílat produktové newslettery Vaším klientům.


Představení CK Radynacestu

Radynacestu, s.r.o. je cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy a eurovíkendy s průvodcem. Zaměřuje se především na stále více populární krátkodobé letecké zájezdy do velkoměst, ale i na zájezdy autobusem s odjezdy po celé ČR. Každý týden pořádá  letecké zájezdy do Paříže z Ostravy a Prahy a do Londýna z Brna a Prahy, dále také např. odlety do Říma nebo Barcelony.

Předností této CK jsou zajímavé a tématicky zaměřené poznávací zájezdy, které jinde nenajdete, nízké ceny pro klienty. Provize pro agentury jsou přímo odečteny z ceny zájezdu. V případě zájmu o více informací kontaktujte prosím pana Martina Šimka.


Zviditelněte svůj web, víme jak na to

Připomínáme novou službu - SEO a internetový marketing. Služba je určena pro všechny cestovní agentury, které budují svůj byznys především na platformě internetového prodeje a potřebují pracovat nejen na zlepšení svých pozic v majoritních vyhledávačích (Seznam.cz, Google.cz), ale především zlepšovat konverzní poměr návštěvník / zákazník.

Nenabízíme unikátní čáry a jedinečná kouzla za "odpovídající cenu", tak jako mnohé společnosti věnující se SEO, ale možnost využít profesionální služby, která je postavena na kombinaci přesné znalosti CeSYSu, reálných možnostech českého outgoingového prostředí na internetu a osobního přístupu k Vám. 

SEO je nejlevnější forma reklamy. Doporučujeme nechat si zpracovat alespoň vstupní analýzu Vašeho webu. Lze tak velmi efektivně a rychle odstranit možné nedostatky a pomoci se dostat výš nejen ve výsledcích vyhledávání, ale především přivést na Váš web skutečné zákazníky.

Více informací naleznete zde nebo je Vám k dispozici Bára Mikešková, která Vám ráda vše vysvětlí :)
 


Rozšiřujte recenze hotelů

Pouze v CeSYSu máte možnost  zobrazovat recenze hotelů v českém jazyce od společnosti HolidayCheck. Další recenze jsou průběžně přidávany, ale můžete nám pomoci databázi rychle rozšiřovat i Vy.

Požádejte Vaše klienty, kteří se vrací z dovolené, aby na Vašem webu hotel ohodnotili nebo případně vložte recenzi sami. Pomůžete tak rychleji databázi recenzí rozšířit. 


Recenze hotelů


Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading