Sjednocený ceník s objednávkou

Přidali jsme do CeSYSu možnost dalšího zobrazení ceníku a objednávky. Nově můžete zobrazovat ceník sloučený s objednávkou a nabídnout tak Vašim zákazníkům rychlejší a přehlednější tvorbu objednávek. V neposlední řadě průběžně načítáme katalogy na zimní sezónu, například CK Fischer a další.


Nový ceník s objednávkou

Na Vaše četná přání a připomínky jsme do CeSYSu vložili možnost zobrazovat v detailu termínu ceník sloučený s objednávkou. Ceníkové položky a formulář pro objednávku zájezdu jsou tak umístěny pod jednou záložkou a na jedné stránce. Toto nové řešení ceníku s objednávkou je u všech CeSYSů nastaveno automaticky jako aktivní. Původní řešení, ve kterém je ceník a nezávazná objednávka rozdělena na dvě samostatné záložky, zůstalo zachováno. Pokud si přejete k tomuto řešení vrátit, je možné tak učinit v administraci Vašeho CeSYSu: Administrace -> Redakční systém -> Nastavení -> ID 125 DETAIL TERMÍNU - Starý vzhled.


Slučený ceník s objednávkou v CeSYSu
 

Nově tedy v detailu termínu zájezdu naleznete záložku "Ceník a objednávka". Po rozkliknutí záložky jsou v horní části zobrazeny ceníkové položky (skladba osob, kalkulace, volitelné příplatky, slevy a další ceny) s konečným součtem ceny. Následuje formulář pro vytvoření objednávky (kontaktní údaje objednavatele, údaje o dalších cestujících a možnost vložit poznámku).

V této části jsme přidali dvě možnosti editace údajů na formuláři:

 • Podmínky pro odeslání objednávky

  Umožňuje Vám vložit jakýkoli text (například souhlas s obchodními podmínkami atd.), se kterým musí zákazník zaškrtnutím checkboxu souhlasit. Pokud tento Vámi vložený text zaškrtnutím checkboxu nepotvrdí, nebude moci  objednávku odeslat (vrátí se na formulář objednávky).  Vámí vložený text s potvrzovacím checkboxem bude zobrazen mezi polem pro poznámku a tlačítkem pro odeslání objednávky. Tuto funkci si můžete aktivovat v administraci Vašeho CeSYSu: Administrace -> Redakční systém -> Nastavení -> ID 126 DETAIL TERMÍNU - zaškrtávací políčko.

 • Text v tlačítku pro odeslání objednávky

  Nově si můžete nastavit text v tlačítku pro odeslání objednávky dle Vašeho přání (např. Nezávazná objednávka, Objednávka, Poptávka atd.). Text do tlačítka můžete vkládát a editovat v administraci Vašeho CeSYSu: Administrace -> Redakční systém -> Nastavení -> ID 127 DETAIL TERMÍNU - tlačítko.

  Text pod tlačítkem objednávky, který máte již nyní vložený,  zůstává nezměněn.
   

Zima s Fischerem v prodeji

CK Fischer v těchto dnech spouští prodej zájezdů z katalogu Zimní dovolená u moře 2012/2013. Všechna data jsou samozřejmě k dipozici v CeSYSu

Důležité informace:

První moment platí pro nákup do 31.10.2012. Distribuce katalogů a ceníků právě probíhá a ve Vašich kancelářích byste je měli mít nejpozději na konci tohoto týdne.

First momentové benefity platné při koupi do 31.10.2012

 • Garance nejnižší ceny
 • Sleva až 14 840 Kč na osobu nebo 1 dítě až do 15 let zcela ZDARMA (stejný princip slev jako v případě 1. moment L12)
 • Záloha jen 990 Kč na osobu (doplatek nejpozději 45 dní před odletem)
 • Sleva až 15 % na promo pokoje pro nejrychlejší rezervace
 • Změna termínu, destinace nebo hotelu ještě týden před odletem ZDARMA

Kanárské ostrovy - u vybraných hotelů nabízíme Privátní taxi transfer letiště - hotel - letiště ZDARMA - tento transfer platí většinou pro hotely Platinium (bližší info opět v ceníku).

Provize za prodej produktů CK Fischer na Kanárských ostrovech zůstává i nadále 11 %.

V případě potřeby kontaktujte pana Lukáše Matějku.

 

CK Pradok zkrachovala

CK Pradok dnes ukončila svojí činnost. Data této CK jsme odstranili z CeSYSu. Podrobné informace jak postupovat v případě, že máte prodané zájezdy této CK, naleznete na webu CK Pradok.
 

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku a zapojte se tak do dění v naší firmě. Pomozte nám s vývojem systému, který slouží především Vám - zúčastněte se diskuze!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading