Sjednocený ceník s objednávkou

Přidali jsme do CeSYSu možnost dalšího zobrazení ceníku a objednávky. Nově můžete zobrazovat ceník sloučený s objednávkou a nabídnout tak Vašim zákazníkům rychlejší a přehlednější tvorbu objednávek. V neposlední řadě průběžně načítáme katalogy na zimní sezónu, například CK Fischer a další.


Nový ceník s objednávkou

Na Vaše četná přání a připomínky jsme do CeSYSu vložili možnost zobrazovat v detailu termínu ceník sloučený s objednávkou. Ceníkové položky a formulář pro objednávku zájezdu jsou tak umístěny pod jednou záložkou a na jedné stránce. Toto nové řešení ceníku s objednávkou je u všech CeSYSů nastaveno automaticky jako aktivní. Původní řešení, ve kterém je ceník a nezávazná objednávka rozdělena na dvě samostatné záložky, zůstalo zachováno. Pokud si přejete k tomuto řešení vrátit, je možné tak učinit v administraci Vašeho CeSYSu: Administrace -> Redakční systém -> Nastavení -> ID 125 DETAIL TERMÍNU - Starý vzhled.


Slučený ceník s objednávkou v CeSYSu
 

Nově tedy v detailu termínu zájezdu naleznete záložku "Ceník a objednávka". Po rozkliknutí záložky jsou v horní části zobrazeny ceníkové položky (skladba osob, kalkulace, volitelné příplatky, slevy a další ceny) s konečným součtem ceny. Následuje formulář pro vytvoření objednávky (kontaktní údaje objednavatele, údaje o dalších cestujících a možnost vložit poznámku).

V této části jsme přidali dvě možnosti editace údajů na formuláři:

 • Podmínky pro odeslání objednávky

  Umožňuje Vám vložit jakýkoli text (například souhlas s obchodními podmínkami atd.), se kterým musí zákazník zaškrtnutím checkboxu souhlasit. Pokud tento Vámi vložený text zaškrtnutím checkboxu nepotvrdí, nebude moci  objednávku odeslat (vrátí se na formulář objednávky).  Vámí vložený text s potvrzovacím checkboxem bude zobrazen mezi polem pro poznámku a tlačítkem pro odeslání objednávky. Tuto funkci si můžete aktivovat v administraci Vašeho CeSYSu: Administrace -> Redakční systém -> Nastavení -> ID 126 DETAIL TERMÍNU - zaškrtávací políčko.

 • Text v tlačítku pro odeslání objednávky

  Nově si můžete nastavit text v tlačítku pro odeslání objednávky dle Vašeho přání (např. Nezávazná objednávka, Objednávka, Poptávka atd.). Text do tlačítka můžete vkládát a editovat v administraci Vašeho CeSYSu: Administrace -> Redakční systém -> Nastavení -> ID 127 DETAIL TERMÍNU - tlačítko.

  Text pod tlačítkem objednávky, který máte již nyní vložený,  zůstává nezměněn.
   

Zima s Fischerem v prodeji

CK Fischer v těchto dnech spouští prodej zájezdů z katalogu Zimní dovolená u moře 2012/2013. Všechna data jsou samozřejmě k dipozici v CeSYSu

Důležité informace:

První moment platí pro nákup do 31.10.2012. Distribuce katalogů a ceníků právě probíhá a ve Vašich kancelářích byste je měli mít nejpozději na konci tohoto týdne.

First momentové benefity platné při koupi do 31.10.2012

 • Garance nejnižší ceny
 • Sleva až 14 840 Kč na osobu nebo 1 dítě až do 15 let zcela ZDARMA (stejný princip slev jako v případě 1. moment L12)
 • Záloha jen 990 Kč na osobu (doplatek nejpozději 45 dní před odletem)
 • Sleva až 15 % na promo pokoje pro nejrychlejší rezervace
 • Změna termínu, destinace nebo hotelu ještě týden před odletem ZDARMA

Kanárské ostrovy - u vybraných hotelů nabízíme Privátní taxi transfer letiště - hotel - letiště ZDARMA - tento transfer platí většinou pro hotely Platinium (bližší info opět v ceníku).

Provize za prodej produktů CK Fischer na Kanárských ostrovech zůstává i nadále 11 %.

V případě potřeby kontaktujte pana Lukáše Matějku.

 

CK Pradok zkrachovala

CK Pradok dnes ukončila svojí činnost. Data této CK jsme odstranili z CeSYSu. Podrobné informace jak postupovat v případě, že máte prodané zájezdy této CK, naleznete na webu CK Pradok.
 

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku a zapojte se tak do dění v naší firmě. Pomozte nám s vývojem systému, který slouží především Vám - zúčastněte se diskuze!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading