Rezervujte FIRO online!

S potěšením si dovolujeme informovat všechny autorizované prodejce, že produkty CK FIRO-tour a.s. bude možné od 30.července letošního roku, kromě stávajícího online systému http://booking.firotour.cz, exkluzivně rezervovat online v systému pro cestovní agentury CeSYS.

Online rezervace bude možné realizovat v CeSYS Vyhledávači, a to jak z poptávek přijatých z webu, tak přímo v CeSYS Vyhledávači při prodeji klientům ve Vaší kanceláři. Dali jsme si záležet na tom, aby tvorba rezervací byla co nejjednodušší a pomohli jsme Vám jednak zrychlit (ihned vidíte dostupné kapacity a navíc můžete rovnou vytisknout nebo poslat klientovi cestovní smlouvu na jednotném formátu) a zárověň zpřesnit (ceny jsou v reálném čase stejné jako v rezervačním systému CK) prodej produktů CK FIRO-tour a.s..

Online rezervace budou moci realizovat všichni uživatelé systému CeSYS, kteří jsou zároveň smluvními autorizovanými prodejci CK FIRO-tour a.s. Online prodej se řídí smluvními podmínkami mezi provizním prodejcem a CK FIRO-tour a.s. Pokud má tedy cestovní agentura sjednané bonusy za online rezervace, bude je možné uplatnit i pro rezervace realizované a plně dokončené v systému CeSYS. Nejste-li doposud autorizovanými prodejci CK FIRO-tour a.s., ozvěte se prosím na email prodejci@firotour.cz

.

CeSYS Online - FIRO-tour

Pro všechny uživatele CeSYSu, kteří se rozhodnou pro online prodej, je k dispozici hotline podpora (po-pá, 8-16h) a možnost využít bezplatného školení přímo v kanceláři Vaší cestovní agentury. Vysvětlíme Vám přesně jak se systémem pracovat, jak vytvářet v jednotném prostředí online rezervace a kam se obrátit v případě dotazů či nejasností.

CK FIRO-tour a.s. patří mezi nejvýznamnější touroperátory, kteří se připojili k projektu "CeSYS Online". Tento projekt si klade za cíl vytvoření plnohodnotného a bezpečného online systému pro outgoingový trh stavějícího na světovém standardu komunikace pomocí webových služeb, právní legitimity a dlouhodobé udržitelnosti. Nespornou výhodou je pak tvorba online rezervací v jednotném grafickém prostředí a vždy ve stejné logice pro různé touroperátory.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na tým CeSYS na tel. 480 00 25 26 nebo email: online@cestovnisystem.cz.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading