Rezervujte FIRO online!

S potěšením si dovolujeme informovat všechny autorizované prodejce, že produkty CK FIRO-tour a.s. bude možné od 30.července letošního roku, kromě stávajícího online systému http://booking.firotour.cz, exkluzivně rezervovat online v systému pro cestovní agentury CeSYS.

Online rezervace bude možné realizovat v CeSYS Vyhledávači, a to jak z poptávek přijatých z webu, tak přímo v CeSYS Vyhledávači při prodeji klientům ve Vaší kanceláři. Dali jsme si záležet na tom, aby tvorba rezervací byla co nejjednodušší a pomohli jsme Vám jednak zrychlit (ihned vidíte dostupné kapacity a navíc můžete rovnou vytisknout nebo poslat klientovi cestovní smlouvu na jednotném formátu) a zárověň zpřesnit (ceny jsou v reálném čase stejné jako v rezervačním systému CK) prodej produktů CK FIRO-tour a.s..

Online rezervace budou moci realizovat všichni uživatelé systému CeSYS, kteří jsou zároveň smluvními autorizovanými prodejci CK FIRO-tour a.s. Online prodej se řídí smluvními podmínkami mezi provizním prodejcem a CK FIRO-tour a.s. Pokud má tedy cestovní agentura sjednané bonusy za online rezervace, bude je možné uplatnit i pro rezervace realizované a plně dokončené v systému CeSYS. Nejste-li doposud autorizovanými prodejci CK FIRO-tour a.s., ozvěte se prosím na email prodejci@firotour.cz

.

CeSYS Online - FIRO-tour

Pro všechny uživatele CeSYSu, kteří se rozhodnou pro online prodej, je k dispozici hotline podpora (po-pá, 8-16h) a možnost využít bezplatného školení přímo v kanceláři Vaší cestovní agentury. Vysvětlíme Vám přesně jak se systémem pracovat, jak vytvářet v jednotném prostředí online rezervace a kam se obrátit v případě dotazů či nejasností.

CK FIRO-tour a.s. patří mezi nejvýznamnější touroperátory, kteří se připojili k projektu "CeSYS Online". Tento projekt si klade za cíl vytvoření plnohodnotného a bezpečného online systému pro outgoingový trh stavějícího na světovém standardu komunikace pomocí webových služeb, právní legitimity a dlouhodobé udržitelnosti. Nespornou výhodou je pak tvorba online rezervací v jednotném grafickém prostředí a vždy ve stejné logice pro různé touroperátory.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na tým CeSYS na tel. 480 00 25 26 nebo email: online@cestovnisystem.cz.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading