Aktivace online & novinky v CeSYSu

Podařilo se nám zjednodušit aktivace online rezervací v CeSYSU u RezaPortálu. A těšit se můžete na další CK v online režimu - již testujeme například FIRO, Shenkos. Pokračovat budeme s CK Adrialand, Fischer a Neckermann. Přidali jsme také nové funkcionality - nová filtrovací kritéria a aktuální počasí v destinacích s předpovědí na následující dny. Řada agentur již využívá SEO a marketingovou podporu svých webů, připojte se také, je to nejlevněší forma reklamy!

O API klíč už nemusíte žádat

Aktivujte si CeSYS Online a rezervujte jednoduše a bezpečně :)

K aktivaci online rezervací do cestovek, které používají RezaPortál, již nemusíte psát o API klíč na email online@compusoft.cz. API klíč je nyní nově uveden přímo v administraci RezaPortálu. Nalezneteho po přihlášení do Rezaportalu v levé části menu -> online prodejna -> Klíč pro komunikaci s API rozhraním.

Tento API klíč stačí zaslat k nám a můžete začít rezervovat!.

Online rezaportal

Aktuální počasí v desinacích

Na základě Vašich přání zadáváme do CeSYSu k destinacím i konkrétním hotelům v destinacích informaci o aktuálním počasí.

Během letní sezony tedy budou moci klienti na Vašich stránkách ihned vidět aktuální počasí v destinaci a současně předpověď na následující 3 dny a to jak v detailu hotelu, tak v detailu termínu.

Počasí v CeSYSu

Nová filtrovací kritéria

Na Vaše četná přání jsme přidali jsme dvě nová filtrovací kritéria:

  • Počet hvězdiček

    Umožňuje Vám vytvořit si filtrovací kritérium dle počtu hvězdiček hotelu (ubytovací kapacity) a zobrazovat tak zájezdy pouze do takto vybraných hotelů (filtrovacích kapacit)

  • Typ ubytování

    Umožňuje Vám vytvořit si filtrovací kritérium dle typu ubytování. Typy ubytování zahrnují: Apartmány, Bungalovy, Dům, Hotel, Chata, Karavan, Kemp, Komplex, Loď, Mobilhome, Penzion, Pokoje, Program, Rezidence, SPA, Stan, Studia, Ubytovna, Vila, Vlastní.

Zviditelněte svůj web, víme jak na to

Nejste spokojeni s prodejnímy výsledky, potřebujete přivést na Váš web skutečné klienty?
Připojte se k desítkám cestovních agentur, které již využívají SEO a internetový marketing!

Služba je určena pro všechny cestovní agentury, které budují svůj byznys především na platformě internetového prodeje a potřebují pracovat nejen na zlepšení svých pozic v majoritních vyhledávačích (Seznam.cz, Google.cz), ale především zlepšovat konverzní poměr návštěvník / zákazník.

Nenabízíme unikátní čáry a jedinečná kouzla za "odpovídající cenu", tak jako mnohé společnosti věnující se SEO, ale možnost využít profesionální služby, která je postavena na kombinaci přesné znalosti CeSYSu, reálných možnostech českého outgoingového prostředí na internetu a osobního přístupu k Vám.

SEO je nejlevnější forma reklamy. Doporučujeme nechat si zpracovat alespoň vstupní analýzu Vašeho webu. Lze tak velmi efektivně a rychle odstranit možné nedostatky a pomoci se dostat výš nejen ve výsledcích vyhledávání, ale především přivést na Váš web skutečné zákazníky.

Více informací naleznete zde nebo je Vám k dispozici Bára Mikešková, která Vám ráda vše vysvětlí :).

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku a zapojte se tak do dění v naší firmě. Pomozte nám s vývojem systému, který slouží především Vám - zúčastněte se diskuze!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading