Zviditelněte svůj web, víme jak na to

Nejste spokojeni s prodejnímy výsledky, potřebujete přivést na Váš web skutečné klienty?
Připojte se k desítkám cestovních agentur, které již využívají SEO a internetový marketing!

Služba je určena pro všechny cestovní agentury, které budují svůj byznys především na platformě internetového prodeje a potřebují pracovat nejen na zlepšení svých pozic v majoritních vyhledávačích (Seznam.cz, Google.cz), ale především zlepšovat konverzní poměr návštěvník / zákazník.

Nenabízíme unikátní čáry a jedinečná kouzla za "odpovídající cenu", tak jako mnohé společnosti věnující se SEO, ale možnost využít profesionální služby, která je postavena na kombinaci přesné znalosti CeSYSu, reálných možnostech českého outgoingového prostředí na internetu a osobního přístupu k Vám.

SEO je nejlevnější forma reklamy. Doporučujeme nechat si zpracovat alespoň vstupní analýzu Vašeho webu. Lze tak velmi efektivně a rychle odstranit možné nedostatky a pomoci se dostat výš nejen ve výsledcích vyhledávání, ale především přivést na Váš web skutečné zákazníky.

Více informací naleznete zde nebo je Vám k dispozici Bára Mikešková, která Vám ráda vše vysvětlí :).

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading