Nejnovější funkce PDF letáků a Top nabídek

Na základě Vašich přání a podnětů jsme rozšířili funkce pro export PDF letáků Vyhledávač -> příslušný zájezd -> PDF

Mezi nové funkce patří volba barvy textu a po otevření nabídky -> Více možností lze změnit obrázek nebo zadat cenu před a po slevě.

Do kolonky Cena lze zadat aktuální cenu zájezdu a do kolonky Cena před slevou cenu původní.

Pomocí volby Změnit obrázek si lze zvolit z obrázků , které daný zájezd obsahuje nebo si nahrát obrázek vlastní.

Vlastní obrázek lze přidat v části

Nastavení -> Nastavení vzhledu-> ID 124 Vlastní obrázky do PDF letáků

Po volbě Změnit se Vám otevře jednoduchý editor, na který jste již zvyklí. Po uložení vlastního obrázku se Vám následně bude zobrazovat při exportu PDF letáků u všech zájezdů.

PDF

Při exportu letáku se Vám rozdíl cen projeví zobrazením původní ceny a slevy v procentech, kterou Vám systém ze zadaných cen automaticky přepočítá.

Top nabídky do sideboxu

Novinkou je nyní způsob zobrazování Vašich Top nabídek. Nyní si můžete Top nabídky zobrazit také v sideboxu.

Správa obsahu -> Top nabídky -> Změnit / Nový obsah -> Top nabídka (sidebox) .

Styl zobrazení Vaší Top nabídky v sideboxu si následně můžete vybrat v části

Nabídky a poptávky->příslušná Top nabídka->Změnit / Nová Top nabídka -> a lze si zvolit z variant řádkového zobrazení, sloupcového, textového nebo slideru.

V případě dotazů kontaktujte naší hotline podporu na tel 480 00 25 25 nebo na skypu podpora2.cesys

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading