Díky za účast na školení

Během minulého a tohoto týdne proběhla školení CeSYSu, TOMa a SEO v Ostravě, Brně a Praze. Cestovním agenturám a kancelářím jsme představili realizované novinky, CeSYS Online a taktéž možnosti SEO a marketingu webových stránek. Své produkty představili CK Conti, CK Aquadino, CK FIRO, CK Erika Tour

Rádi bychom poděkovali všem cestovkám za jejich účast a hlavně řadu zajímavých nápadů a návrhů. Jako obvykle se uvidíme zase na podzim letošního roku s dalšími novinkami. Všem CeSYSákům jsou k dispozici regionální manažeři pro případ osobního bezplatného školení a taktéž CeSYS Online pro možnost online rezervací v jednotném prostředí CeSYSu s napojením na jednotný formulář cestovní smlouvy.

Přejeme všem cestovkám úspěšnou letní sezonu!

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading