Nové funkce v exportu PDF letáků

Připravili jsme pro Vás nové funkce pro export zájezdů do PDF letáků z Vašeho CeSYSu. Věříme, že tato vylepšení opět přispějí k zkvalitnění a zrychlení prodeje zájezdů pomocí CeSYSu.

Co je nového?

  • Logo - Můžete uvést Vaše logo . Logo nahrajete snadno přes Redakční systém -> Nastavení -> Nastavení vzhledu -> Logo do hlavičky PDF letáku.
  • Text v hlavičce letáku - Do hlavičky letáku si nyní nově můžete vepsat text, který může být až 3 řádkový, např adresu Vaší agentury nebo jiné doplňující informace.
    Text můžete vkládat přes Redakční systém -> Nastavení -> Text v hlavičce PDF letáku.
  • Patička letáku - V patičce letáku si můžete nastavit např. kontakt na Vás. Nastavit si můžete opět přes Redakční systém -> Nastavení -> Text v patičce PDF letáku. Následně při exportování PDF letáku můžete zvolit, zda-li si přejete zobrazit pořadatele zájezdu a vložit zmiňovaný kontakt. (viz funkce PDF letáku výše).
  • Pozadí letáku - Můžete si zvolit pozadí letáku z již 3 přednahraných šablon nebo si nahrát obrázek vlastní. Nahrát obrázek na pozadí můžete přes Redakční systém -> Nastavení -> Nastavení vzhledu ->Obrázek na pozadí PDF letáku.

.. podívejte se na ukázku:


3 nové šablony rozvržení letáku

V roleru TYP zájezdu můžete zvolit možnost KOMPLETNÍ NABÍDKA, která byla taktéž doplněna o nové funkce. Nově se nyní zobrazují i další fotografie a lze vložit kontakt.

Při samotném exportu letáku do PDF si můžete zvolit z 3 typů šablon, které mění rozvržení letáku na stránce a volit si již z přednastavených funkcí, které jsou popsány výše. Opět Vám nic nenutíme, funkce jsou variabilní. Záleží jen na Vás, co se rozhodnete zobrazit.

.. podívejte se na ukázku:


Potřebujete pomoct s nastavením?

V případě dotazů kontaktujte naší hotline podporu na telefonu 480 00 25 25 nebo na skype podpora.cesys. K dispozici jsme Vám také na facebooku.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading