Nové funkce v exportu PDF letáků

Připravili jsme pro Vás nové funkce pro export zájezdů do PDF letáků z Vašeho CeSYSu. Věříme, že tato vylepšení opět přispějí k zkvalitnění a zrychlení prodeje zájezdů pomocí CeSYSu.

Co je nového?

  • Logo - Můžete uvést Vaše logo . Logo nahrajete snadno přes Redakční systém -> Nastavení -> Nastavení vzhledu -> Logo do hlavičky PDF letáku.
  • Text v hlavičce letáku - Do hlavičky letáku si nyní nově můžete vepsat text, který může být až 3 řádkový, např adresu Vaší agentury nebo jiné doplňující informace.
    Text můžete vkládat přes Redakční systém -> Nastavení -> Text v hlavičce PDF letáku.
  • Patička letáku - V patičce letáku si můžete nastavit např. kontakt na Vás. Nastavit si můžete opět přes Redakční systém -> Nastavení -> Text v patičce PDF letáku. Následně při exportování PDF letáku můžete zvolit, zda-li si přejete zobrazit pořadatele zájezdu a vložit zmiňovaný kontakt. (viz funkce PDF letáku výše).
  • Pozadí letáku - Můžete si zvolit pozadí letáku z již 3 přednahraných šablon nebo si nahrát obrázek vlastní. Nahrát obrázek na pozadí můžete přes Redakční systém -> Nastavení -> Nastavení vzhledu ->Obrázek na pozadí PDF letáku.

.. podívejte se na ukázku:


3 nové šablony rozvržení letáku

V roleru TYP zájezdu můžete zvolit možnost KOMPLETNÍ NABÍDKA, která byla taktéž doplněna o nové funkce. Nově se nyní zobrazují i další fotografie a lze vložit kontakt.

Při samotném exportu letáku do PDF si můžete zvolit z 3 typů šablon, které mění rozvržení letáku na stránce a volit si již z přednastavených funkcí, které jsou popsány výše. Opět Vám nic nenutíme, funkce jsou variabilní. Záleží jen na Vás, co se rozhodnete zobrazit.

.. podívejte se na ukázku:


Potřebujete pomoct s nastavením?

V případě dotazů kontaktujte naší hotline podporu na telefonu 480 00 25 25 nebo na skype podpora.cesys. K dispozici jsme Vám také na facebooku.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading