Dialogové okno a nové CK v CeSYSU

Přínášíme Vám rychlejší a efektivnější formu jak upozornit na nové zájezdy, last minute, aktuality apod. Představujeme Vám novou funkci ve stylu současných "grey-boxů" zobrazující se při prvotním načtení stránky. Jeho obsah je plně nastavitelný pomocí ovládacích prvků systému CeSYS. Dialogové okno se zobrazuje návštěvníkům webu maximálně jednou denně.

Dialogové okno

Redakční sytém->nastavení->základní nastavení->ID114

Obsah je možno vkládat přes Redakční systém->stránky->vytvořit/zadat požadovanou stránku

Nové CK v CeSYSu

Zařadili jsme do CeSYSu další cestovní kanceláře. Prosím pročtěte si představení CK ADRIATYK , CK AQUADINO (námořní jachting) a CK KARMA TOURS.

CK Adriatyk

Vážení přátelé,

Dovolte, abychom Vám touto cestou představili naši společnost a učinili tak první krok k naší příští spolupráci.

Eurokotra patří do skupiny společností existující na mezinárodním trhu od roku 1992. Svoji hospodářskou činnost začala organizováním aktivního cestovního ruchu (incoming touroperator) do Chorvatska.

Zároveň pro splnění očekávání trhu vzniklo v srdci Evropské unie místo globálního prodeje zájezdů – Adriatyk. Centrum rezervace a prodeje – se sídlem ve Varšavě – soustředilo ve své nabídce mnoho jihoevropských zemí, takových jako Chorvatsko, Bulharsko, Černá Hora, nebo Slovinsko. Vzhledem k velkému zájmu, firma rozšířila svou nabídku zájezdů o další destinace jako Česko, Francie, Španelsko, Itálie a další.

V krátké době se skupina rozšířila o další podnik s názvem Euro Multi Agent, který uzavíráním řady smluv s největšími a významnými světovými touroperátory zájezdů, obohatil nabídku o další cíle cestování po celém světě. Na území Polska vznikla síť prodejních salonů s názvem Multita.

Díky použití moderních technologií a profesionálnímu servisu vykonávanému lidmi ovládajícími více řečí, pracujícími v call centru, se korporace může pochlubit online prodejem na světové úrovni. Mnohaleté zkušenosti a silná pozice na trhu cestovního ruchu, podložené četnými oceněními a certifikáty, dávají záruku obsluhy na nejvyšší světové úrovni.

Pro spolupráci s naší firmou hovoří řada pádných důvodů:

  • Nabízíme servis nejvyšší kvality za nejlepší ceny.
  • Naše různorodá, nepřetržitě aktualizovaná a rozšiřovaná nabídka obsahuje hotely s různým standardem, apartmány v apartmánových komplexech i soukromé ubytování v soukromí.Rychlý a výkonný výběr z nabídky a rezervaci umožnuje internetový systém jednoduchý pro obsluhu. Prohlédněte si naše stránky.
  • Na polském turistickém trhu jsme lídrem v pořádání zájezdů do Chorvatska.
  • Získali jsme mnoho prestižních cen v turistické branži jakož i v oboru informatiky.
  • Naše značka je všeobecně známá.
  • Úspěchy, kterých jsme dosáhli, již jistou dobu budí zájem i v zahraničí. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše působení na Českou republiku.

Platnou smlouvu o obchodním zastoupení CK Adriatyk (včetněpříloh) si můžete stáhnout zde. Dle zákona č. 159/1999 Sb. je nutné, aby před zahájením zprostředkování prodeje zájezdů CK Adriatyk provizní prodejce informoval o této skutečnosti MMR ČR (OCR), formulář je k nalezení na webových stránkách ministerstva: www.mmr.cz.

Veškeré otázky týkající se provizního prodeje rád zodpoví pan Adam Budzyński, kontakt: a.budzynski@adriatyk.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Team CK Adriatyk

Aktivujte si CK: NABÍDKY A POPTÁVKY -> CESTOVNÍ KANCELÁŘE -> Adriatyk změňte na aktivní -> ANO

CK AQUADINO

Vážení prodejci,

jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti námořního jachtingu Aquadino s.r.o., pro Vás připravila nové produkty, o které máte možnost obohatit Vaši aktuální nabídku zájezdů. Jedná se o pronájem jednotlivých kajut na plavbách, nebo pronájem celých kajutových plachetnic a motorových jachet a v neposlední řadě také organizaci kapitánských kurzů. Stěžejní oblastí plavby u pronájmu jednotlivých míst na jachtách a kapitánských kurzů je Jaderské moře. Pronájem jachet ale nabízíme z více než 183 destinací po celém světě.

Rádi bychom Vám představili naše produkty tou nejpříjemnější cestou – infocestou!

Infocesty na plachetnici budou dvě :

  • jarní v termínu 19.5.-26.5.2012
  • podzimní v termínu 15.9.-22.9.2012

Jako motivaci k aktivnímu prodeji nabízíme prodejcům, kteří obsadí více jak 10 kajut na poznávacích plavbách, popřípadě pronajmou 5 celých jachet nebo zprostředkují alespoň 10míst na kapitánských kurzech , podzimní infocestu zdarma!

Více informací o infocestách a o možstech spolupráce na info@aquadino.cz nebo na telefoním čísle +420 774 736 627

Aktivujte si CK: NABÍDKY A POPTÁVKY -> CESTOVNÍ KANCELÁŘE -> AQUADINO změňte na aktivní -> ANO

KARMA TOURS

Cestovní kancelář KARMA TOURS byla založena roku 2008. Silné zázemí jí dává jedinečnou příležitost poskytnout kvalitní dovolenou za výjimečné ceny. KARMA TOURS to je: proklientsky orientovaný servis, moderní technologie, skvělá nabídka. Vyberte zájezd a cestujete do Bulharska, Řecka – Kréta, Rhodos, Thassos, Kos, Itálie – Sicílie, Bibione, Maltu, Egypta či na Kanárské ostrovy. KARMA TOURS, Váš partner pro skvělou dovolenou…

Další nové CK v CeSYSu

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading