CeSYS na TOURISM EXPO 2012

Děkujeme za Vaši návštěvu Tourism EXPO 2012 v Olomouci. Velmi nás potěšil Váš velký zájem o systém CeSYS. I nadále se budeme snažit být co nejvíce s Vámi a proto pro Vás připravujeme další akce, kde budeme mít šanci se společně potkat a probrat Vaše požadavky a nápady do systému CeSYS.

Naši regionální manažeři jsou Vám plně k dispozici! Od března opět posilujeme náš tým o další zkušené kolegy. Tým regionálních manažerů připravuje setkání s Vámi, kde budete mít příležitost sdílet své zkušenosti s CeSYSem a poznat novinky, které začleňujeme nepřetržitě do CeSYSu.

Připravujeme také řadu nových designů pro Vaše stránky. Žádné šablony, ale vždy unikátní a jiný design. Neváhejte nás kontaktovat. Naším cílem je Vaše spokojenost s CeSYSem a rozvoj Vašeho provizního prodeje.

Sledujte pravidelně naše novinky, letos zařadíme řadu unikátních služeb, které Vám pomohou a přispějí k vylepšení Vašeho servisu.

Děkujeme a těšíme se na Vás na regionálních setkáních a dalších plánovaných školeních!

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading