Nový editor v redakčním systému

Vložili jsme do CeSYSu nový editor (TinyMCE) přinášející více možností práce s textem, soubory, obrázky a multimediálním obsahem (flash, video).

Nový editor naleznete na všech místech v administraci Vašeho CeSYSu, kde zádáváte Váš obsah do webových stránek, konkrétně pak v těchto částech: Stránky, Newsletter, Sidebox (text), Aktuality, Státy, Destinace, Vlastní nabídky. Pro vložení tohoto editoru jsme se rozhodli z důvodu zastarání a omezení vývoje editoru původního (FCKeditor).

Hlavní přednosti nového editoru

 • intuitivní a jednoduchá editace textu
 • kompletní česká jazyková lokalizace
 • XHTML 1.0 validní výstup
 • komfortnější práce se soubory
 • konvertibilita s původním editorem (FCKeditor)

Stručný popis funkcí nového editoru naleznete zde.

TinyMCE - nový editor v redakčním systému

Jednodušší a přehlednější práce se soubory

Díky intergrovanému správci souborů (Image manager) se výrazně zrychlila a zpřehlednila práce se soubory, obrázky a multimediálním obsahem.

TinyMCE - Image manager

Jednoduchým způsobem můžete nyní:

 • zařazovat soubory do adresářů
 • vytvářet náhledy podobně jako v systému Windows (malé, velké náhledy, seznam, podrobnosti)
 • vyhledávát v nahraných souborech dle jejich názvu
 • zmenšovat a ořezávát obrázky
 • kopírovat obrázky
 • mazat obrázky
TinyMCE - oříznutí obrázku v novém editoru

Věříme, že Vám nový editor pomůže rychleji a lépe pracovat s informacemi, které vkládáte do svého CeSYSu.

Pokud nechcete používat nový editor, můžete si zapnout zpět editor původní (FCKeditor)

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading