Nový editor v redakčním systému

Vložili jsme do CeSYSu nový editor (TinyMCE) přinášející více možností práce s textem, soubory, obrázky a multimediálním obsahem (flash, video).

Nový editor naleznete na všech místech v administraci Vašeho CeSYSu, kde zádáváte Váš obsah do webových stránek, konkrétně pak v těchto částech: Stránky, Newsletter, Sidebox (text), Aktuality, Státy, Destinace, Vlastní nabídky. Pro vložení tohoto editoru jsme se rozhodli z důvodu zastarání a omezení vývoje editoru původního (FCKeditor).

Hlavní přednosti nového editoru

 • intuitivní a jednoduchá editace textu
 • kompletní česká jazyková lokalizace
 • XHTML 1.0 validní výstup
 • komfortnější práce se soubory
 • konvertibilita s původním editorem (FCKeditor)

Stručný popis funkcí nového editoru naleznete zde.

TinyMCE - nový editor v redakčním systému

Jednodušší a přehlednější práce se soubory

Díky intergrovanému správci souborů (Image manager) se výrazně zrychlila a zpřehlednila práce se soubory, obrázky a multimediálním obsahem.

TinyMCE - Image manager

Jednoduchým způsobem můžete nyní:

 • zařazovat soubory do adresářů
 • vytvářet náhledy podobně jako v systému Windows (malé, velké náhledy, seznam, podrobnosti)
 • vyhledávát v nahraných souborech dle jejich názvu
 • zmenšovat a ořezávát obrázky
 • kopírovat obrázky
 • mazat obrázky
TinyMCE - oříznutí obrázku v novém editoru

Věříme, že Vám nový editor pomůže rychleji a lépe pracovat s informacemi, které vkládáte do svého CeSYSu.

Pokud nechcete používat nový editor, můžete si zapnout zpět editor původní (FCKeditor)

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading