Recenze hotelů v CeSYSu!

CeSYS uzavřel exkluzivní spolupráci se švýcarskou společností Holiday Check, která patří mezi největší agregátory recenzí hotelů na světě. Každý uživatel CeSYSu tak má ode dneška možnost zobrazovat tyto recenze v českém jazyce na svých webových stránkách.

Zobrazení existujících recenzí na webových stránkách

  • Recenze jsou umístěny v detailu hotelu a detailu termínu pod novou záložkou Recenzce hotelu.
  • Recenze obsahují grafické hodnocení základních kritérií jako například služby, stravování atd.
  • Recenzce obsahují slovní hodnocení konkrétních lidí, kteří hotel navštívili
Recenze hotelů v CeSYSu

Vytvoření novou recenzi hotelu z webových stránek

  • Ke každému hotelu u kterého je k dispozici zobrazení existující recenze je možné ihned vytvořit i recenzi novou.
  • Novou recenzi realizuje návštěvník vašeho webu kliknutím na odkaz Ohodnoťte tento hotel
Recenze hotelů v CeSYSu

Jak mám recenze hotelů aktivovat?

Všichni uživatelé mají recenze hotelů aktivovány automaticky. Nastavení recenzí hotelů pak naleznete v: administrace vašeho CeSYSu -> redakční systém -> nastavení -> zobrazovat recenze hotelů.

V současné chvíli jsou recenze k dispozici u zhruba čtyř set hotelů a další ve spolupráci s Holiday Check A.G. postupně přidáváme.

Věříme, že tato nová funcionalita pomůže obohatit nabídku služeb vaší agentury a zároveň přivede další potenciální klient na váš web.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading