Recenze hotelů v CeSYSu!

CeSYS uzavřel exkluzivní spolupráci se švýcarskou společností Holiday Check, která patří mezi největší agregátory recenzí hotelů na světě. Každý uživatel CeSYSu tak má ode dneška možnost zobrazovat tyto recenze v českém jazyce na svých webových stránkách.

Zobrazení existujících recenzí na webových stránkách

  • Recenze jsou umístěny v detailu hotelu a detailu termínu pod novou záložkou Recenzce hotelu.
  • Recenze obsahují grafické hodnocení základních kritérií jako například služby, stravování atd.
  • Recenzce obsahují slovní hodnocení konkrétních lidí, kteří hotel navštívili
Recenze hotelů v CeSYSu

Vytvoření novou recenzi hotelu z webových stránek

  • Ke každému hotelu u kterého je k dispozici zobrazení existující recenze je možné ihned vytvořit i recenzi novou.
  • Novou recenzi realizuje návštěvník vašeho webu kliknutím na odkaz Ohodnoťte tento hotel
Recenze hotelů v CeSYSu

Jak mám recenze hotelů aktivovat?

Všichni uživatelé mají recenze hotelů aktivovány automaticky. Nastavení recenzí hotelů pak naleznete v: administrace vašeho CeSYSu -> redakční systém -> nastavení -> zobrazovat recenze hotelů.

V současné chvíli jsou recenze k dispozici u zhruba čtyř set hotelů a další ve spolupráci s Holiday Check A.G. postupně přidáváme.

Věříme, že tato nová funcionalita pomůže obohatit nabídku služeb vaší agentury a zároveň přivede další potenciální klient na váš web.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading