Nové možnosti vyhledávacích masek

Upravili jsme pro Vás možnosti nastavení vyhledávacích masek, tak abyste si mohli sestavit vyhledávací kritéria dle Vašich požadavků a mohli také přizpůsobit jednotlivé vyhledávací masky různým produktům.

Nová vyhledávací kritéria

Přidali jsme nová vyhledávací kritéria, která si můžete ve Vašich maskách aktivovat.:

  • Destince a lokace - Sdružuje zobrazení destinace a lokace do jednoho vyhledávacího kritéria a umožňuje tak zobrazit strom destinací v konkrétní zemi včetně lokací. Využít lze například pro vyhledávání lyžařských zájezdů - dokáže zobrazit destinaci (např. Tyrolsko) a pod ní ihned stromovou stukturou podřazené lokace (např. Kitzbühl).

    Aktivace: administrace Vašeho CeSYSu » Nabídky a poptávky » Vyhledávací masky » Změnit (u požadované masky) » Destinace a lokace

  • Destinace a název hotelu - Vyhledává fulltextově v názvech zemí, destinacích nebo ubytovacích kapacitách. Jako pomocníka pro rychlejší orientaci jsme přidali našeptávač.  Více informací již teď naleznete na Fóru v administraci Vašeho CeSYSu, viz  Fórum » Novinky » Nová vyhledávací pole. 

    Aktivace: administrace Vašeho CeSYSu -> Nabídky a poptávky -> Vyhledávací masky -> Změnit (u požadované masky) -> Název destinace a hotelu.
     Rozdělení vyhledávací masky na základní a rozšířené vyhledávání

Další novinkou je možnost rozdělení vyhledávací masky na základní a rozšířené vyhledávání. Můžete si tak vyhledávací masku zjednodušit a sestavit přesně podle Vašich požadavků.

  • Základní vyhledávací kritéria jsou zobrazena ve vyhledávací masce
  • Rozšířená vyhledávací kritéria jsou skryta a klient si je může dodatečně zobrazit

Aktivace: administrace Vašeho CeSYSu -> Nabídky a poptávky -> Vyhledávací masky -> Změnit (u požadované masky) → Základní / Rozšířené vyhledání (nastavit dle Vašeho přání).


Umístění vyhledávací masky do sideboxu

Všichni uživatelé CeSYSu mají nově možnost umístit si vyhledávací masku do sidebooxu. Lze tak kombinovat více vyhledávacích masek na titulní stránce webových stránek (např. Hlavní vyhledávací maska + vyhledávací maska na konkrétní produkt v sideboxu).

Aktivace: adminstrace Vašeho CeSYSu -> redakční systému -> správa obsahu a umístění vybrané vyhledávací masky do vybraného sloupce (pravý nebo levý sloupec).

Prioritní zobrazování států v masce

Novinka ve vyhledávacích maskách, která umožňuje prioritizovat země v nabídce zemí ve vyhledávacích maskách (v položce "Země" - roletkové menu).
Například u exotických zájezdů můžete upřednostnit u vyhledávacího kritéria "Země" vámi vybrané nejžádanější exotické země.

Aktivace: Administrace Vašeho CeSYSu -> Nabídky a poptávky -> Státy -> vyhledat požadovaný stát -> změnit -> Nejžádanější (Zobrazí se ve vyhledávací masce mezi nejžádanějšími položkami).

Možnost vícenásobného filtrování v CeSYS Vyhledávači

Možnost filtrování položek u vícenásobných výběrů v masce CeSYS Vyhledávače.

Tým CeSYS.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading