Nové zobrazování Expecty v CeSYSu

Zlepšili jsme možnost zobrazování nabídek německých a rakouských cestovních kanceláří, které jsou v CeSYSu poskytovány partnerskou cestovní kanceláří Expecta.

Původní řešení zobrazující vyhledávácí masku na webových stránkách pomocí lightboxu načítajícího se na celou plochu obrazovky s černým pozadím bylo nahrazeno zobrazením vyhledávací masky tak, aby zůstaly návštěvníkům webu nezakryté základní prvky jako jsou například hlavička s logem cestovní agentury, menu a vlastní pozadí webových stránek.

Klienti hledající v zájezdech německých a rakouských cestovek tak nejsou rušeni přechodem na široký lightbox s černým pozadím, ale "zůstávají" stále v prostředí Vašeho webu.

Ještě nemáte Expectu aktivní?

Využijte exkluzivní nabídky většiny německých a rakouský cestovek a aktivujte si Expectu. Odlety z Prahy, Vídně, Drážďan a dalších leťišť.

Postup aktivace je jednoduchý a je zdarma:

  • Uzavřete s Expectou smlouvu o obchodním zastoupení
  • Kontakt: email: rezervace@expecta.cz nebo telefon: 577 001 822, paní Denisa Březíková.
  • Jakmile budete mít vyřízenou smlouvu o obchodním zastoupení, informujte naší hotline podporu se žádostí o vložení Expecty do Vašeho CeSYSu
  • Kontakt: email: podpora@darkmay.cz nebo telefon: 480 00 25 25, pan Pavel Drahokoupil

... a můžete začít prodávat!

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading