Nové zobrazování Expecty v CeSYSu

Zlepšili jsme možnost zobrazování nabídek německých a rakouských cestovních kanceláří, které jsou v CeSYSu poskytovány partnerskou cestovní kanceláří Expecta.

Původní řešení zobrazující vyhledávácí masku na webových stránkách pomocí lightboxu načítajícího se na celou plochu obrazovky s černým pozadím bylo nahrazeno zobrazením vyhledávací masky tak, aby zůstaly návštěvníkům webu nezakryté základní prvky jako jsou například hlavička s logem cestovní agentury, menu a vlastní pozadí webových stránek.

Klienti hledající v zájezdech německých a rakouských cestovek tak nejsou rušeni přechodem na široký lightbox s černým pozadím, ale "zůstávají" stále v prostředí Vašeho webu.

Ještě nemáte Expectu aktivní?

Využijte exkluzivní nabídky většiny německých a rakouský cestovek a aktivujte si Expectu. Odlety z Prahy, Vídně, Drážďan a dalších leťišť.

Postup aktivace je jednoduchý a je zdarma:

  • Uzavřete s Expectou smlouvu o obchodním zastoupení
  • Kontakt: email: rezervace@expecta.cz nebo telefon: 577 001 822, paní Denisa Březíková.
  • Jakmile budete mít vyřízenou smlouvu o obchodním zastoupení, informujte naší hotline podporu se žádostí o vložení Expecty do Vašeho CeSYSu
  • Kontakt: email: podpora@darkmay.cz nebo telefon: 480 00 25 25, pan Pavel Drahokoupil

... a můžete začít prodávat!

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading