Registrujte se na školení, účast přislíbila řada partnerů CeSYSu

Děkujeme všem, kteří se již na školení zaregistrovali a vyzýváme ostatní prodejce, aby s registrací neváhali, kapacita se pomalu plní.

Konkrétní informace pro již registrované budeme rozesílat první říjnový týden.

Na školeních budete mít možnost setkat se s našimi partnery z:

  • Expecty a pohovořit s nimi na téma prodeje německých CK.
  • CK CONTI a seznámit se s jejich nabídkou zimních katalogů "Hurá na Lyže" pro letošní zimní sezónu.
  • ECP a shlédnout prezentaci prodeje cestovního pojištění pomocí on-line terminálu v administraci CeSYSu.
  • TIME TRAVEL CREATIVE TEAM kteří vám představí svůj nový katalog MAGICKÝ SVĚT 2011/2012 inspirovaný především přáním vašich klientů. Jedná se konkrétně o tradiční destinace jako je např. Thajsko, Bali, Srí Lanka, Maledivy nebo Jordánsko, ale i novinky pro letošní sezónu, rozšířené poznávací zájezdy o Etiopii, Uzbekistán, Botswanu a Zimbabwe.

A nemusíte mít obavy – vše je zdarma a navíc jsme pro všechny účastníky zajistili volné vstupenky na podzimní veletrh MADI, kde budeme opět všem k dispozici!

Kdy a kde školíme?

  • 20.10.2011, Ostrava, Seminární centrum Akademie, začátek v 9.30 hod.
  • 21.10.2011, Brno, Hotel Voroněž, začátek v 9.30 hod.
  • 25.10.2011, Praha, Kongresové centrum Sázava, začátek v 9.30 hod.

Předpokládaná doba trvání školení se bude pohybovat kolem 4-5 hodin s přestávkami.

Připojení k internetu, lehké občerstvení a nápoje je zajištěno (zdarma).

Na setkání se těší Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading