Registrujte se na školení, účast přislíbila řada partnerů CeSYSu

Děkujeme všem, kteří se již na školení zaregistrovali a vyzýváme ostatní prodejce, aby s registrací neváhali, kapacita se pomalu plní.

Konkrétní informace pro již registrované budeme rozesílat první říjnový týden.

Na školeních budete mít možnost setkat se s našimi partnery z:

  • Expecty a pohovořit s nimi na téma prodeje německých CK.
  • CK CONTI a seznámit se s jejich nabídkou zimních katalogů "Hurá na Lyže" pro letošní zimní sezónu.
  • ECP a shlédnout prezentaci prodeje cestovního pojištění pomocí on-line terminálu v administraci CeSYSu.
  • TIME TRAVEL CREATIVE TEAM kteří vám představí svůj nový katalog MAGICKÝ SVĚT 2011/2012 inspirovaný především přáním vašich klientů. Jedná se konkrétně o tradiční destinace jako je např. Thajsko, Bali, Srí Lanka, Maledivy nebo Jordánsko, ale i novinky pro letošní sezónu, rozšířené poznávací zájezdy o Etiopii, Uzbekistán, Botswanu a Zimbabwe.

A nemusíte mít obavy – vše je zdarma a navíc jsme pro všechny účastníky zajistili volné vstupenky na podzimní veletrh MADI, kde budeme opět všem k dispozici!

Kdy a kde školíme?

  • 20.10.2011, Ostrava, Seminární centrum Akademie, začátek v 9.30 hod.
  • 21.10.2011, Brno, Hotel Voroněž, začátek v 9.30 hod.
  • 25.10.2011, Praha, Kongresové centrum Sázava, začátek v 9.30 hod.

Předpokládaná doba trvání školení se bude pohybovat kolem 4-5 hodin s přestávkami.

Připojení k internetu, lehké občerstvení a nápoje je zajištěno (zdarma).

Na setkání se těší Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading