On-line rezervace v CeSYS Vyhledávači

V pilotním projektu CeSYS on-line jsme úspěšně dokončili napojení první cestovní kanceláře - CK Viamare.

CeSYS Vyhledávač nyní umožňuje  vytvářet on-line rezervace produktů této CK a následně si ihned vytvořit platnou cestovní smlouvu s rezervačním číslemJedná se o plnohodnotné propojení CeSYSu s rezervačním systémem cestovní kaceláře na bázi webových služeb, kde vlastní proces on-line rezervace je realizován ve Vám dobře známém grafickém prostředí administrace CeSYSu (nikoliv tedy pomocí různých "vnořených" systémů CK nebo třetích stran). Součástí rezervace je samozřejmě on-line kalkulace konečné ceny zájezdu v návaznosti na obsaditelnost jednotlivých pokojů v ubytovací kapacitě. Vytvoření on-line  rezervace zabere několik málo minut a k rezervaci si můžete ihned vytvořit platnou cestovní smlouvu, kterou lze exportovat do PDF nebo odeslat na Vámi zadané emaily - opět přímo z administrace CeSYSu, bez nutnosti "překlikávat" se mezi Vaším poštovním klientem a CeSYSem.  Všechny vytvořené rezervace jsou zaznamenávány v Evidenci rezervací a lze s nimi dále pracovat.Sledujte prosím náš newsletter a webové stránky!

 

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading