OSTRAVA - školení práce se systémem CeSYS

Důležité informace týkající se ostravského školení práce CeSYS a TOM pro registrované účastníky.

Školení se uskuteční v úterý 17.května 2011 v Seminárním Centru Akademie v Ostravě.

Školení bude rozděleno na 3 navazující bloky:


  • 1) 09.30 až 10.30 – Představení CeSYS a TOM pro agentury

  • 2) 11.00 – 13.30 – Školení práce se systémem CeSYS pro stávající uživatele

  • 3) 14.00 – 16.00 – Školení práce se systémem TOM pro stávající uživatele

Adresa a dopravní spojení na Seminární Centrum Akademie

Adresa:
Seminární Centrum Ostrava
Hrušovská 16, Ostrava, 702 00, Česká republika
Odkaz na mapu: http://goo.gl/maps/g4HO

Spojení:
MHD: Trolejbus 101, 102, 103, 106, zastávka "Vozovna Trolejbusů" (pokud jedete od centra, po vystoupení projdete rovně uličkou kolem vysokého věžáku s červenými balkóny, směrem ke Komenskému sadu a po 100 m po levé straně uvidíte budovu Seminárního Centra Akademie). Pokud jedete z druhé strany (z hlavního nádraží či z Přívozu), musíte přejít cestu.

Autem: Z D1 sjezdem Ostrava – centrum, projedete rovně 3 světelné křižovatky (směr Bohumín), za třetí světelnou křižovatkou, za čerpací stanicí Euro-Oil, se dáte doprava, Seminární Centrum Akademie je po cca 800 metrech po levé ruce.

Lehké občerstvení (chlebíčky, závin) včetně nápojů (káva, čaj, matonka) je zajištěno.

V případě dotazů volejte prosím +420 480 00 25 26, 775 377 440 nebo pište na info@cestovnisystem.cz.

Těšíme se na setkání!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading