Poděkování účastníkům školení v Praze

Speciálně zaměřené školení na téma práce se systémy CeSYS a TOM se uskutečnilo v úterý 10. května 2011 se v prostorách Konferenčního centra Sázava v Praze. Součástí tohoto školení bylo i představení systémů pro nové cestovní agentury a kanceláře. 

 
První část byla věnována cestovním agenturám a kancelářím, které zatím nejsou uživateli těchto systémů. Jan Duffek představil celý systém CeSYS a informoval účastníky o výhodách spojených s jeho využívám.
 
V následujícím zhruba dvouhodinovém bloku věnovaném současným uživatelům, seznámili Jan Duffek a Pavel Drahokoupil účastníky s několika tématy jako jsou realizované novinky v systému CeSYS, plánované novinky, důležité informace týkající se zpracování dat cestovních kanceláří. Součástí tohoto bloku bylo také provedení komplexního příkladu práce se systémem CeSYS.
 
V druhé polovině dne provedli Mirek Fidranský a Martin Vít školení práce se systémem TOM. Účastníci se tak dozvěděli řadu důležitých informací o systému a zároveň si na konkrétních příkladech mohli vyzkoušet práci přímo v tomto systému.  
 
Na školení si tak našlo cestu více jak 70 účastníků. Následuje školení 16. a 17. května 2011 v Brně a Ostravě.
 
Vzhledem k pozitivním reakcím jsme se rozhodli realizovat letos ještě další setkání v podobném rozsahu v Praze. 
 
Děkujeme všem účastníkům!  
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading