Poděkování účastníkům školení v Praze

Speciálně zaměřené školení na téma práce se systémy CeSYS a TOM se uskutečnilo v úterý 10. května 2011 se v prostorách Konferenčního centra Sázava v Praze. Součástí tohoto školení bylo i představení systémů pro nové cestovní agentury a kanceláře. 

 
První část byla věnována cestovním agenturám a kancelářím, které zatím nejsou uživateli těchto systémů. Jan Duffek představil celý systém CeSYS a informoval účastníky o výhodách spojených s jeho využívám.
 
V následujícím zhruba dvouhodinovém bloku věnovaném současným uživatelům, seznámili Jan Duffek a Pavel Drahokoupil účastníky s několika tématy jako jsou realizované novinky v systému CeSYS, plánované novinky, důležité informace týkající se zpracování dat cestovních kanceláří. Součástí tohoto bloku bylo také provedení komplexního příkladu práce se systémem CeSYS.
 
V druhé polovině dne provedli Mirek Fidranský a Martin Vít školení práce se systémem TOM. Účastníci se tak dozvěděli řadu důležitých informací o systému a zároveň si na konkrétních příkladech mohli vyzkoušet práci přímo v tomto systému.  
 
Na školení si tak našlo cestu více jak 70 účastníků. Následuje školení 16. a 17. května 2011 v Brně a Ostravě.
 
Vzhledem k pozitivním reakcím jsme se rozhodli realizovat letos ještě další setkání v podobném rozsahu v Praze. 
 
Děkujeme všem účastníkům!  
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading