Otevíráme školení pro všechny agentury

Vzhledem k velkému zájmu agentur, které již CeSYS využívají jsme se rozhodli otevřít avizované školení i pro všechny ostatní cestovky, které CeSYS nevyužívají.

Cenné informace můžete tedy načerpat jednak přímo z naší prezentace a zároveň od stávajících uživatelů, kteří se na školení již registrovali.

CeSYS už toho umí opravdu hodně a my bychom Vám rádi představili všechny nástroje, které ulehčují práci stovkám cestovních agentur v ČR i na Slovensku.

Dovolujeme si Vás pozvat na bezplatné představení CeSYSu, které se uskuteční v Ostravě, Brně a Praze v měsíci květnu.

Nemusíte mít obavy – je to zdarma.

Registrujte se zdarma zde : www.cestovnisystem.cz/registrace-na-skoleni.htm#formular

(vyberte prosím u "Registruji se na toto školení" variantu "Představení CeSYS")

Místo a čas konání školení budou potvrzena v průběhu příštího týdne na e-mail, který zadáte při registraci na školení.

Předpokládaná doba školení – představení CeSYSu – se bude pohybovat kolem 60 minut. Odpovídající prostory včetně připojení k internetu budou zajištěny dle počtu registrovaných uživatelů. Pokud to bude technicky možné zajistíme lehké občerstvení.

V případě dotazů kontaktujte prosím Martina Víta na emailu martin.vit@darkmay.cz nebo na telefoním čísle 480 00 25 26.

Těšíme se na Vás!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading