Odesílejte zájezdy na e-mail klientům

Přidali jsme novou funkci – Schránka zájezdů – do CeSYS Vyhledávače který naleznete v administraci každého CeSYSu – synchronizací Schránky zájezdů a Newsletteru ušetříte spoustu času při zpracovávání nabídky klientům.

Schránka umožňuje zaslání Vámi vybraných zájezdů přímo klientovi v těle e-mailu odeslaného z Newsletteru nebo ve formátu pdf nebo xls jako příloha k e-mailu odelsaného z Vašeho poštovního klienta.

Zájezdy do schránky lze vkládat dvěma způsoby:


  • hromadně zaškrtnutím jednotlivých zájezdů v CeSYS Vyhledávači

  • vložením z lišty v detailu zájezdu (v CeSYS Vyhledávači).

Vložení do schránky umožňuje odeslání vybraných zájezdů pomocí Newsletteru.

Vybrat si můžete opět z několika grafických zobrazení nabídek v e-mailu. Jednotlivé zájezdy v e-mailu klienta pak obsahují odkaz vedoucí na detail zájezdu na Vašem webu. Máte tedy jistotu, že v případě zájmu o Vámi nabízený zájezd se klient vrátí vždy na Váš web, kde může realizovat objednávku. Současně si pomocí tohoto nástroje můžete vylepšit návštěvnost Vašeho webu.

Více informací naleznete v manuálu v administraci Vašeho CeSYSu, případně kontaktujte naší hotline podporu.

Věříme, že Vám tato nová funkce přinese mnoho nových klientů!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading