Soutežte s Expectou o nové LCD

V kratkosti bychom Vás chteli informovat o novinkách v prodejním systemu Expecty a hlavne o vyhlaseni souteze o zbrusu nove 19“ LCD monitory do Vasich kancelari!

V prodejnim systemu Expecty, který je exkluzivne dodavan do systemu CeSYS, byl v lednu zcela zasadnim zpusobem vylepsen vyhledavac se stromem destinaci, kdy nyní muzete vyhledavani provadet nejen na urovni zemi, ale i subregionu a nasledne i mest. Tato funkce Vam umozni sestavit pro klienta co nejpresnejsi nabidku. Další drobnou upravou je zobrazovani Vaseho loga v zahlavi vyhledavani, muzete tak při praci s klientem monitor otocit primo na nej, zadne udaje Expecty nejsou nikde viditelne.

V souvislosti s praci s tímto systemem jsme zaznamenali stiznosti, ze jeho obrazovka se Vam zobrazuje pouze s pohyblivymi listami na bocich, coz praci zneprehlednuje. Toto je zpusobeno praci na monitorech s mensim rozlisenim.

Prave proto vyhlasuje Expecta pro své provizni prodejce nasledujici bonusovy program:


  • za kazdych 5 objednavek provedenych vyhradne přes nas system (nikoliv tedy přes mail nebo telefon) Vam posleme novy 19“ LCD monitor do Vasi kancelare zcela zdarma!
  • Za platnou se povazuje objednavka, jejiz cena na 1 smlouve presahne castku € 1000 nebo 25.000,- Kč a zajezd je klientem cerpan v podobe, ve které byl objednan
  • Soutez je platna od 21.2.-22.4.2011
  • Narok na monitor ma každý provizni prodejce, který splni vyse uvedene podminky

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading