Soutežte s Expectou o nové LCD

V kratkosti bychom Vás chteli informovat o novinkách v prodejním systemu Expecty a hlavne o vyhlaseni souteze o zbrusu nove 19“ LCD monitory do Vasich kancelari!

V prodejnim systemu Expecty, který je exkluzivne dodavan do systemu CeSYS, byl v lednu zcela zasadnim zpusobem vylepsen vyhledavac se stromem destinaci, kdy nyní muzete vyhledavani provadet nejen na urovni zemi, ale i subregionu a nasledne i mest. Tato funkce Vam umozni sestavit pro klienta co nejpresnejsi nabidku. Další drobnou upravou je zobrazovani Vaseho loga v zahlavi vyhledavani, muzete tak při praci s klientem monitor otocit primo na nej, zadne udaje Expecty nejsou nikde viditelne.

V souvislosti s praci s tímto systemem jsme zaznamenali stiznosti, ze jeho obrazovka se Vam zobrazuje pouze s pohyblivymi listami na bocich, coz praci zneprehlednuje. Toto je zpusobeno praci na monitorech s mensim rozlisenim.

Prave proto vyhlasuje Expecta pro své provizni prodejce nasledujici bonusovy program:


  • za kazdych 5 objednavek provedenych vyhradne přes nas system (nikoliv tedy přes mail nebo telefon) Vam posleme novy 19“ LCD monitor do Vasi kancelare zcela zdarma!
  • Za platnou se povazuje objednavka, jejiz cena na 1 smlouve presahne castku € 1000 nebo 25.000,- Kč a zajezd je klientem cerpan v podobe, ve které byl objednan
  • Soutez je platna od 21.2.-22.4.2011
  • Narok na monitor ma každý provizni prodejce, který splni vyse uvedene podminky

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading