Plánovaný upgrade CeSYSu

Druhý listopadový víkend jsme provedli plánovaný upgrade CeSYSu. Přečtěte si, jaké novinky CeSYS nyní obsahuje.

Druhý listopadový víkend jsme provedli plánovaný upgrade CeSYSu. CeSYS nyní obsahuje:

 • Konečné ceny zájezdů
  MF ČR předkládá vládě novelu zákona o cenách, která obsahuje nezbytné úpravy reagující na potřeby souladu s komunitárním právem. Novela ukládá cestovním kancelářím povinnost informovat klienty o celkové souhrnné ceně zájezdu včetně všech jednotlivých cen služeb, z nichž se zájezd skládá. Vzhledem k tomuto posunu v právní úpravě zákona jsme vložili ke každému termínu zájezdu ceny příplatků (letištní a bezpečnostní taxa, palivový příplatek, cestovní pojištění) tak aby byl klient informován o konečné ceně zájezdu. U nabídek tour operátorů, kteří nám tyto ceny neposkytli nebo je nepostkytují v elektronické podobě, vložíme ceny příplatků postupně ručně.
 • Zobrazování vlastních nabídek
  Připravili jsme možnost grafické změny vlastních nabídek, tak by si je mohli cestovní agentury graficky odlišit od nabídek touroperátorů.
 • Roomingy
  Připravujeme CeSYS na vložení konkrétních cen v návaznosti na roomingy, tak abychom mohli vložit do detailu termínu zájezdu kalkulačku pro výpočet konečné ceny dle požadovaného počtu osob s ohledem na možnost ubytování v jednotlivých hotelech.
 • Systémové změny
  Upravili jsme CeSYS tak, abychom mohli rychleji reagovat na specifické požadavky cestovních agentur.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading