Plánovaný upgrade CeSYSu

Druhý listopadový víkend jsme provedli plánovaný upgrade CeSYSu. Přečtěte si, jaké novinky CeSYS nyní obsahuje.

Druhý listopadový víkend jsme provedli plánovaný upgrade CeSYSu. CeSYS nyní obsahuje:

 • Konečné ceny zájezdů
  MF ČR předkládá vládě novelu zákona o cenách, která obsahuje nezbytné úpravy reagující na potřeby souladu s komunitárním právem. Novela ukládá cestovním kancelářím povinnost informovat klienty o celkové souhrnné ceně zájezdu včetně všech jednotlivých cen služeb, z nichž se zájezd skládá. Vzhledem k tomuto posunu v právní úpravě zákona jsme vložili ke každému termínu zájezdu ceny příplatků (letištní a bezpečnostní taxa, palivový příplatek, cestovní pojištění) tak aby byl klient informován o konečné ceně zájezdu. U nabídek tour operátorů, kteří nám tyto ceny neposkytli nebo je nepostkytují v elektronické podobě, vložíme ceny příplatků postupně ručně.
 • Zobrazování vlastních nabídek
  Připravili jsme možnost grafické změny vlastních nabídek, tak by si je mohli cestovní agentury graficky odlišit od nabídek touroperátorů.
 • Roomingy
  Připravujeme CeSYS na vložení konkrétních cen v návaznosti na roomingy, tak abychom mohli vložit do detailu termínu zájezdu kalkulačku pro výpočet konečné ceny dle požadovaného počtu osob s ohledem na možnost ubytování v jednotlivých hotelech.
 • Systémové změny
  Upravili jsme CeSYS tak, abychom mohli rychleji reagovat na specifické požadavky cestovních agentur.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading