NOVINKA

Pro všechny cestovní agentury a kanceláře jsme připravili novinku v portfoliu produktů CeSYS.

Rozhodli jsme se vytvořit nový produkt určený pro prodej zájezdů cestovních kaceláří přímo v provozovnách cestovních agentur – CeSYS Vyhledávač.

CeSYS vyhledávač tak mohou využít všichni provizní prodejci, kteří potřebují rychle a efektivně vyhledat jakýkoli zájezd a nejsou třeba primárně zaměřeni na prodej zájezdů přes internet.

CeSYS Vyhledávač funguje na principu webové stránky přístupné po zadání autorizačních údajů (uživatelské jméno, heslo), přičemž každý uživatel (provizní prodejce) má své vlastní unikátní autorizační údaje a pracuje ve svém Vyhledávači, který není přístupný nikomu jinému.

CeSYS vyhledávač umožňuje tisk vyhledaných zájezdů, export vyhledaných zájezdů do PDF a řadu dalších užitečných funkcí.

Vyhledávač vám ušetří čas při vyhledávání zájezdů dle požadavků klienta.


  • Rozšířená sada vyhledávacích kritérii (dle dle názvu hotelu, ID hotelu, ID zájezdu apod.)

  • U každého (zájezdu) termínu vidíte ihned pořadatele zájezdu

  • Možnost srovnávání cen zájezdů od různých CK do stejného hotelu a termínu

  • Možnost tisku vyhledané nabídky na formát A4 bez udání pořadatele zájezdu

  • Možnost on-line oveření dostupnosti nabídek (u CK Neckermann)

  • Možnost vystavení cestovní smlouvy v případě přímého prodeje

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading