Hledáte systém, který v praxi ověřily stovky cestovek?
Pak jste na správné adrese.

A my přidáváme několik informací, o kterých jsme přesvědčeni, že by vám mohly pomoci ve vašem rozhodnutí to s CeSYSem zkusit.

Data produktů CK: Staráme se o ně a obohacujeme je

O kvalitu a aktuálnost dat produktů CK se stará tým profesionálů. Nikoliv jeden nebo dva lidé, kteří zájezdy "postahují" z CK a tím to končí. Tento tým dohlíží na celou řadu věcí: úplnost a aktuálnost dat, mastering hotelů, mapování ceníkových položek, doplňování dalších informací k hotelům (např. GPS) a komunikaci s CK. Všechny tyto činosti nejsou na první pohled patrné, ale společně s promyšleným IT řešením dělají CeSYS spolehlivým pomocníkem pro úspěšný provizní prodej.

Webové stránky: Víme jak na to a neslibujeme nesmysly

Základní částí CeSYSu jsou webové stránky s nabídkou zájezdů českých CK. A protože trend prodeje zájezdů přes internet neustále roste, věnujeme vývoji webových stránek pro cestovní agentury maximální pozornost. Nestačí mít jen "nějaké stránky se zájezdy". Pokud chcete uspět, musíte mít web graficky dobře zpracovaný (nikoliv postavený na šabloně, kterou naleznete na mnoha dalších webech), obsahově bohatý (stránka s kontaktem a dvěma odstavci povídání o vaší cestovce opravdu nestačí) a připravený pro SEO. Podívejte se, jak může vypadat nový web vaší cestovky.

Vyhledávání zájezdů: Vyzkoušejte CeSYS Vyhledávač

Pro vyhledávání zájezdů ve vaší kanceláři jsme vytvořili CeSYS Vyhledávač. Zvládnete s ním rychle najít požadovaný zájezd pro vaše klienty, vyhledávat zájezdy podle počtu osob a věků dětí, srovnávat ceny zájezdů, zobrazovat hotely na google mapách, odesílat jednoduše nabídky klientům na email a řadu dalších užitečných věcí. CeSYS vyhledávač je základním nástrojem provizního prodejce.

Marketingové nástoje: Komunikujte a podporujte prodej

Prodej zájezdů není jen o webu, vyhledávání zájezdů, ale také o komunkaci s vašimi klienty - ať už potenciálními nebo stávajícími. Bez marketingu budete jen jednou z mnoha agentur.  V CeSYSu máte možnost pracovat na kvalitních emailových kampaních (newslettery) a sledovat jejich výsledky. Můžete vytvářet pro klienty jejich vlastní účty (obdoba uživatelských účtů, které znáte například z e-shopů), na kterých mohou pracovat se zájezdy, porovnávat si je a také sledovat svoje objednávky.

Evidence: Mějte vše na jednom místě a ihned dostupné

Kompletní evidenci obchodních případů spravujete jednoduše v administraci CeSYSu a to od poptávek, přes rezervace, online platby až po smlouvy o zájezdu. A tím to nekončí. K dispozici máte zdarma fakturační systém (vydané faktury, pokladní doklady, dopropisy). Ať jste kdekoli, informace o obchodních případech máte vždy po ruce.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading